Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cipőt szeretnék rendelni,...

Szmzs kérdése:

Cipőt szeretnék rendelni, salomon webshop.com oldalról. Vásárolt valaki tőlük? Van-e tapasztalat megbízható olal-e? Nincs sem telefonszám sem email cím és csak kártyás fizetést enged.

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] még nem is működik. Vagy más oldalról van szó?
2019. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne !

A domain salomonwebshop.com, de rögtön átdob a

[link] oldalra.

Nagyon jó áron vannak a cipők, de csak kártyával előre lehet fizetni, és semmi egyéb infó nincs az oldalon (cégnév, elérhetőség, bármi) Nagyon-nagyon gyanúsnak tűnik. A domaint amúgy egy évre vették és pár hónap múlva lejár. Egy finn szerverről megy az oldal, amin még 6 weboldal van ugyanilyen sablonra felhúzva, csak épp egy egyik olasz nyelvű és szandálakat árul, a másik svéd vagy valami északi nyelven kabátokat, a harmadik német nyelven megint cipőket árul. Egyik oldalon sincs semmi cím.

Légyszi írjon valaki akinek van valami tapasztalata velük, mert én nem találtam semmilyen bejegyzést ( se negatívot, se poztívat ) ezért ha átverás akkor derüljön ki mihamarabb !

2020. ápr. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

OKé, mégis találtam valamit róla itt :

[link]

"[átverés] [link]

Az alábbi kamu webshop oldalon jó áron ajánlanak Salomon cipőket, a pénz kínába megy, de a csomag nem úgy és nem az amit várnánk. Minőségi bakancs és futárszolgálat helyett, egy ócska kínai sportcipőt küldtek ki egy műanyag csomagban, doboz és minden egyéb nélkül, mezei postán keresztül. Ezen kívül az oldalon írt összegnél némivel többet is vontak le a kártyámról. Elérhetőségük nincs.


Azért szeretném itt megosztani, hogy ha valaki rákeresne az oldalra mielőtt rendel, talán meglátja ezt a bejegyzést és nem jár úgy mint én és sokan mások.


A hivatalon Salomon facebook oldalon egyébként jelezték, hogy ez nem az övéké és átverés az oldal.


Szóval mindenki kerülje ezt a csodát: www.salomon-hu.com


Én kb 15 nappal a rendelés után jeleztem a bankomnak, hogy átvertek. Szerintetek mennyi esélyem van visszakapni a pénzem?"


TEHÁT ÁTVERÉS AZ OLDAL !! NE VEGYEN SENKI SEMMIT!!

2020. ápr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Most [link] címen találtam egy hasonló oldalt. Gyanús lett, hogy salomom a salomon helyett. Se telefon, se cégnév. A szállítási információk csupa nagy kezdőbetűs szavakkal, magyartalanul:

“ Webáruházunk Megrendeléseit A 3-10 Munkanapon Belül Teljesíti.”


Nem mertem megrendelni, pedig az árak jók.


Van valakinek tapasztalata?

2022. máj. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez lehet valós.

Van egy ilyen is:

[link]

Ennél vannak kétségeim:

[link]

2022. máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 várady márk válasza:

Átverés - 2022 ben ezek az oldalak:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



1. Nincs megadva az üzemeltető cég neve: Ha ilyet látsz, az teljességgel törvénybe ütközik!


2. Nincs cím vagy bármilyen ellenőrizhető elérhetőség: Hol reklamálsz, ha gondod van? Van esélyed utánamenni, ha kár ért? Nincs!


3. Védett márkanév szerepel a domain nevében: Csak a márkatulajdonosnak van joga a márkanevet szerepeltetni a webcímében (illetve, akinek engedélyt adnak rá, de az biztosan nem egy kis magyar webáruház lesz)

2022. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 várady márk válasza:

+

4. Az ügyfélszolgálat elérhetősége nem látszik: Nagyon tipikus, amikor csak egy e-mail író ablak van, hogy még az email címet sem látod, ahová elküldöd az üzenetet. Persze telefonszám nincs (vagy később derül ki, hogy nem valós/működő).

2022. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!