Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Garmin forerunner 55 üzemidő?

Garmin forerunner 55 üzemidő?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Garmin okosórát, így elsőre egy ilyen belépő szintű darabon gondolkodom.

A leírás szerint a GPS-es üzemideje AKÁR 20 óra. Na de gondolom ez úgy, ha csak az megy... de ugy nyilván menne a pulzusmérés, értesítések, stb... így vajon meddig bírja? Fontos lenne, hogy kibírjon mondjuk egy Balcsi kört, úgy hogy előtte és utána még vonatozom, közben szünetelek... kb 11 óra tekerés, és 4-5 óra egyéb dolog. Ezt vajon kibírja?



2023. szept. 26. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A 20 óra az íróasztalon lerakva jön ki.
2023. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt tapasztalatból mondod, vagy csak úgy mondod?
2023. szept. 27. 07:33
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Egy Balcsi kört még a nagy GPS computerek se mind bírnak ki vagy mondjuk épphogy. És azokban háromszor akkora akku van. AMúgy biciklizéshez nem használnék karórát, mert pont az lenne a lényeg, hogy lásd magad előtt folyamatosan az adatokat. Inkább vegyél egy computert. Akár a legolcsóbb Bryton 15 is jobb, mint egy óra.
2023. szept. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MGéza ***** válasza:
Szerintem sokkal több értelme van egy GPS computernek vagy egy olcsóbb fitness órának és telefon+strava kombónak. Na meg egy jobb power bank és akkor töltheted is, mondjuk "egyéb dolgok" közben. De szerintem ha a Garmint veszed akkor azt is akár és nem kell ezen filózni.
2023. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem csak biciklizéshez használnám, egy kompakt dolgot szeretnék. Csak a biciklizés miatt fontos az üzemidő. Nem szívesen cipelnék magammal powerbank-et, meg amúgy sem nagyon állok meg ilyenkor, nem nagyon lenne alkalom töltögetni. Semmiképp nem akarok computert, én nem akarom látni folyamatosan az adataimat, nem azzal akarok foglalkozni menet közben. :)
2023. szept. 27. 09:12
 6/8 A kérdező kommentje:

3

Nagyon sok bringás használ Garmint, és mennek vele egész napokat, csak épp nem tudom hogy ez a típus jó e a célra. :)

2023. szept. 27. 09:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán kibír egy Balaton-kört! A Forerunner 55-ben ugyan van GPS, de az csak a útvonal rögzítésére használható, navigációra nem, márpedig a legjobban az zabálja az akksit.

De bringázáshoz valóban jobb választás egy Edge készülék, vagy ha mindenképpen óra kell, akkor egy komolyabb, navi-képes darb, pl. Forerunner 965. Igaz, ez már más árkategória...

2023. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7

Igen, nézegettem a drágbbakat is, de ami igazán jó volna, az már olyan 130-140-től indul, az már nagyon sok. :/ Ezt pedig olyan 70-ből meg lehet úszni. Mivel nem csak brinázáshoz kell, ezért mindenképp órát szeretnék.

2023. szept. 27. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!