Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Dinamós állófényes hátsó...

Dinamós állófényes hátsó lámpából van villogó finkiós?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen?

Mert ha nem, nem értem miért nem, semmiből nem állna megalkotni egy impulzusvillogósat, nagyobb fényerővel.



2023. okt. 13. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Akkor ezt meg is válaszoltad, egyébként még nem láttam villogósat.
2023. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

NE!

Ezerszer jobb a mögötted érkező autósnak, ha fixfényű.


Irgalmatlan zavaró a karácsonyfa, és nem, nem fogja hamarabb észrevenni.

2023. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Alex Fly ***** válasza:
58%
@2: pedig de. Tapasztalatból mondom, hogy pl. városi környezetben a sok piros fény között jóval hamarabb kiszúrom a villogó kerékpárlámpát, mint a folyamatos fényűt, amely elveszik a sokszáz hasonló között.
2023. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztalatból mondom. A távolságát se lehet tisztességesen felbecsülni. Egyezzünk ki abban, hogy a folyamatos fényben hozzávillogó lenne a legjobb, ami gyakorlatilag pulzáló fény, így van folyamatos fény is, és van erős-gyenge váltakozás is.
2023. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MolotovPunk ***** válasza:
A dinamós lámpából én még nem láttam villogósat, valószínűleg abból nincs olyan. Én is a fix fényű lámpára szavazok, olyat is használok elöl hátul, csak az enyém elemmel működik. Egyébként engem kicsit irritál mikor valakinek erősen villog a lámpája bringán. Főleg elöl zavaró az.
2023. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Láttál már. Az a ledes amiben nincs állófénykondenzátor és lassan megy, illetve amikor elindul és nincs még feltöltődve a kondenzátoros kondenzátora, akkor az villog. A hátsó még csdak-csak oké, de az első kegyetlen a szembejövővel.
2023. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem a dinamó feszültségimpulzusaival azonos ütemben járulékosan villogóra gondoltam, hanem olyanra, mint az elemes vagy akkus villogósok.
2023. okt. 15. 05:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg, hogy váltakozóáramú GENERÁTOR.


NEM dinamó!!!

2023. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igaz, valóban agygenerátornak kéne hívni, bár lehet hogy páran csak néznének..


Egyébként érdekes, hogy a kérdésben említett lámpa konkrétan villog DC 12V és 15V bemenetről és ciklikusan, a villogás ütemében zárlatolja a tápegységet...

A lámpán mellesleg az AC át van húzva és DC szerepel, szóval a fene sem érti.

6-48V DC-ről kéne működnie elviekben, a gyakorlat már más...

2023. okt. 16. 07:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak ne nagyon nézzenek. A gumidörzsölős is generátor, az agyba beszerelt is generátor.


9V-os elemről mit produkál?

2023. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!