Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpár felelne meg...

Milyen kerékpár felelne meg nekem?

Figyelt kérdés

Városi kontrás 1 sebességes, vagy kontrás 3 sebességes agyváltós kerékpárt keresek, ami minőségi is. Fontos a 21"-es vázméret ( 180 cm feletti felhasználónak.)

Ami paraméterekben megfelelne az pl. a Cs. Landrider sorozat, viszont arról borzasztó kritikákat olvastam az anyagminőségéről.


nov. 11. 19:19
1 2
 1/11 TR75 ***** válasza:

Én Landridert használtam 19 évig. A kopó alkatrészeken kívül mást nem cserélte(tte)m rajta.

Rozsdásodásra hajlamos volt, de nem is kíméltem, télen-nyáron hajtottam.

nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
nov. 11. 20:12
 3/11 MGéza ***** válasza:

Acél váz így hajlamos rozsdásodni, meg nehéz is. A Shimano Nexus agyváltóval nem lesz sok bajod, jobb mintha Tourney lenne rajta. Amúgy nagyon alap cuccokkal van szerelve, valószínűleg a gyenge alkatrészek, fékek, felni miatt van lehúzva.

Én nem venném, de ha újat akarsz, más ilyen árkategóriában nem nagyon akad. Egyébként holland/német importot néznék bár azok inkább láncváltósak, megfelelő méretet aránylag könnyen találsz.

nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Az ár nem annyira lényeg, ezt nem az ár miatt hoztam példának. Olyan 300 000-em lenne rá.
nov. 12. 12:25
 5/11 anonim ***** válasza:
300-ból használtan nagyon frankó bringát kaphatsz. Alu váz, Nexus 8 agyváltó, tárcsafék, akár szíjhajtás is beleférhet ebbe a keretbe.
nov. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Konkrét példa:

[link]

nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezek korrektek, de nekem a lényeg a kontraék.
nov. 12. 21:41
 8/11 A kérdező kommentje:
...kontrafék...
nov. 12. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Az sajnos minőségi bringákon nem túl elterjedt. Van valami egészségügyi problémád, ami miatt lábbal kell fékezned? Mert ezen kívül nem látok ésszerű okot rá, hogy miért szeretnél olyat.

Gyorsan átfutottam pár boltot, új bringák közül nem találtam semmi értelmeset. A következő lehetőségek merültek fel bennem:

- Használt bringákat fusd át, hátha találsz valamit (testbike bolha, bikemag apró, jófogás, facebook marketplace)

- Veszel egy Csepelt, és időközben fejleszted az igényeid szerint

- Építtetsz magadnak

nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egymásra találhatnátok azzal a kérdezővel, aki már költött a Csepel Budapest bringájára, és épp árulja. Megtaláltam a hirdetését:

[link]

nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!