Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol vegyek magamnak használt...

Hol vegyek magamnak használt biciklit Budapesten?

Figyelt kérdés

Munkába járáshoz használnám Budapesten, javarészt bicikliúton, semmi extra igényem nincs. Illetve, ne legyen olyan, hogy csábító legyen ellopni. 26-os, női bicikli kéne nekem.

Használtat szeretnék az ára miatt. Mit tudtok ajánlani?



nov. 8. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Jófogás, facebook marketplace, használt bicikli boltok
nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Recikli Műhely
nov. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MGéza ***** válasza:
54%
Jófogás, FB marketplace, beállítod hogy Budapest, 0 km-es körzet.
nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem boltban azért jobb, mert akkor eleve leszervizelve kapod, nem valószínű hogy rejtett hibák jönnének elő és sok helyen adnak rá garit is. Én ajánlttam a Reciklit, ott egy év gari van. Nem annyira olcsó mint egy magánszemélytől venni, de ha magánszemélytől veszel, akkor az elég nagy valószínűséggel ráköltős lesz.
nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Facebook marketplace. Sokan lecserilek akiknek mindig az atualisan legprofibb kell. Es a regijuk meg hibatlan de nekik wlavult
nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! El fogok menni a Reciklibe.

Egyik szervízboltban mondták ma, hogyha jófogásról vagy marketplace-ről akarok venni, akkor szervezzem oda a vásárlást, és akkor egyből megnézik ők, mennyit kellene még rákölteni. Ezt egy másik boltban is mondták amúgy. (Elég könnyű összehaverkodni bicikliboltosokkal, ez a tapasztalatom most. Voltam 4 helyen is.) Szerintetek ez reális lehet?

Van amúgy olyan bicikli jófogáson, ami nagyon tetszik, csak félek venni így magánszemélytől, mert tényleg nem értek a biciklikhez...

nov. 9. 19:16
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Hát általában elég lazák a bringaszervizesek, szerintem a legtöbb helyen simán segítenek ilyenekben. :) Azét jártam már olyan helyen ahova nem kívánkoztam vissza, de ez nagyon ritka. :)
nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!