Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 700 ezerért már lehet jobb...

700 ezerért már lehet jobb minőségű kerékpárt venni?

Figyelt kérdés
Egy országúti kellene, napi 20 km munkába, meg haza járásra. 25/F
nov. 22. 20:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
45%
700 ezerért használtan már autót is tudsz venni. Szerintem felesleges ennyit kerékpárra költened.
nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
47%

Nehezen tudom elhinni, hogy a kérdés:

1. Valos, es nem troll

2. Ha valos, akkor nincs elirva, es nem 70 ezret akart kerdezni az illetto.

nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Persze, lehet, ennyiért már nagyon jót kapsz. De erre a felhasználásra lehet hogy felesleges illyen sokat költened rá.
nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Lehet hát. Csak lakatot is vegyél, hozzávalót.

De inkább egy használt 70eFt-osat keresnék a helyedben, olyat amit nem akarnak ellopni. Viszont jó lámpája és sárvédője legyen. Sötét van és esik az eső, sok a pocsolya.

nov. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Napi 40 km az már sportolás, nem csak munkába járás. 700-ért általában 105-ös szettel szerelt hidrós tárcsafékes országútikat kapni, úgyhogy hajrá. Csak arra figyelj, hogy ne hagyd kinn sehol, mert fél perc alatt elviszik.
nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Semmi troll szándékom nem volt a kérdéssel. 700k-ból azért megnézném manapság, hogy milyen autót lehet venni. Egy dolog a vételár, fenn is kell tudni tartani egy autót, ami nem 2 fillér.
nov. 23. 12:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó jó, de Euró, vagy Forint?
nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
23%

2-es vagyok.

Természetesen 700 ezer forintért lehet kapni jo biciklit, ez nyilvan nem is kerdes. A tarcsafekes országúti szerintem meggondolando. Illetve a 700 ezer forinton is erdemes elgondolkodni.

nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonban még válogathatsz is ennyiért, de országúti elég durva munkába járáshoz a sárvédő hiánya miatt és a virsligumik sem optimálisak ehhez. Szerintem gravelben gondolkozz.
nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MGéza ***** válasza:

Na igen. Gravel vagy Cross-trekking, azokra lehet táskát is pakolni ha a meló úgy hozza, uzsonnás táska, szennyes ruha is elfér, mehet a csomagtartóra. Outi ha nem sport a cél ilyen célra kényelmetlen, hiába könnyebb tekerni.

Ennyi pénzért már igen jókat is kapsz, kifutó karbon modellek, vagy 1 év használat után sarokba dobott, de még garanciális használt darabok is szóba jöhetnek. Viszont újat max karbon villás, de azért jól felszerelt alut kapsz, ilyen a piaci helyzet. Na, meg ott a full karbon, hol németnek hol meg kínainak mondott Sava az Alzánál, de azt nem ajánlom.

nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!