Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 185cm magas vagyok,és nem...

185cm magas vagyok,és nem tudom egy 44cm magas 63cm Hosszú váz 29es kerekekel (MTB) megfelelő lenne számomra?

Figyelt kérdés

jan. 5. 13:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
44 szerintem kicsi, 29-es ből meg pláne. Ekkora magassághoz 54-60cm nyeregvázcső hosszú váz kell
jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
44 tényleg kicsi lesz. Én 165 cm magas nő vagyok és az 54-es vázméret kényelmes. Igaz, nem monti, hanem régi városi bicikli. Trekkingből vettem 46-ost, de azon eléggé ki kellett húzni a nyerget hogy ne úgy érezzem, a földön ülök. :)
jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

175 centis vagyok és 43 centis a 29-es montim és bizony néha úgy érzem hogy kicsi.

Úgyhogy neked biztos, hogy kicsi a 44-es váz.

jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Vázméretet a gyártó honlapján lehet és kell ellenőrizni. Ha határeset környékén vagy, akkor érdemes élőben kipróbálni mindkét méretet. A gyártói ajánlás általában akkor működik jól, ha pont beleesel az átlag testarányba. MTB esetében a méretek között jelentős a hosszbeli különbség, ezért érdemes biztosra menni vásárlás előtt!
jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A 44cm tényleg kevésnek hangzik,bár ha rendes montiról van szó akkor az 54-60 amit írtak az meg már nevetségesen hosszú.

Kerékméret itt mindegy,nézd meg hogy a gyártó milyen méretet ajánl.

185 centivel esélyes hogy két méret között leszel

jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ez kicsi az 53 cm - től felfelé a jó neked.
jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
jan. 6. 17:29
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, miért lettem lepontozva, ha mindenki más is ezt írta?
jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 MGéza ***** válasza:

Tulajdonképpen melyik kerékpárról beszélünk, van konkrét elképzelésed? Linkeld már be, ha lehet kérni, vagy adj meg gyártót, típust.

Elég zavaros amit írsz, 44/63cm, ilyen arányokkal váz szinte biztos, hogy nem létezik. Mármint nyeregcső/felső cső arányokat szoktak megadni, te a 63 centit a teljes hosszra érted? Amúgy neked így látatlanban L vagy még nagyobb méret, centiben(nyeregcsőhossz)54-től lehet jó.

jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Dartmoor Primal 2021 29" (L) ezt szeretném megvenni,csak nem tudok elmenni megnézni és nem vagyok bene biztos ez jó e,ez másik bicaj nem amivel kezdtem a kérdést mivel az kicsinek minősült szerintetek. Ez 48/60cm (L) mi a véleményetek?
jan. 7. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!