Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem ütközik valami törvénybe...

Nem ütközik valami törvénybe ekkora kamu reklámokkal árulni egy belépő kategóriás szart?

Figyelt kérdés

Vagy csak engem háborít ez fel?

[link]



jan. 12. 20:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem a többi videót és hogy még a kerékpárgurus öcsi is beáll emögé a szar mögé, hihetetlen, nagyon szarul mehet a szekér.
jan. 13. 17:29
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Vágósúlyban van a koma :D

Én is 100kg környékén vagyok, de azért nem így nézek ki és nem így mozgok. Ezen a cocán látszik hogy nem mozog semmi, nem is tud rendesen pedálozni. Ha azzal a stílussal áll neki az 50km-nek amit látunk, akkor korán kell indulnia, mert nem ér haza estére. Inkább valami szép, nem feltöltöttszájú - csajjal reklámozták volna!

Azt néztem meredt szemmel, hogy az a láthatóan vékonyka és gyenge hátsó villa mikor törik el. Csoda, hogy elbírta.

Max a fogyasztók megtévesztését lehetne ráhúzni. De ahhoz bizonyítanod kellene hogy amit a videóban állítottak az miért nem igaz.

jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MGéza ***** válasza:
79%
Az a legfurább, hogy 28 éves kerékpármárkáról vartyognak, de sehol egy idegen nyelvű honlap, csak a magyar hivatkozás. Hiába kerestem, bikes, hasonló címszavakra nincs találat. Wiki sem ismer ilyen nevű gyártót. Hm...
jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%
50 km nem sok. Biciklizni meg annyira jó, hogy igazából tök mindegy, mi van alattad. Ha nem rángat, üt, kattog, darál, és be van állítva annyira, hogy ne fájduljon meg a derekad, térded, akkor élvezni fogod. Jobb biciklin jobban, de ha nincs összehasonlítási alapod, akkor nem fogod tudni semmi jobbhoz hasonlítani.
jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

50-70km nem sok, 1-1alkalommal.

De napi 50-70km az egy ilyen testtel a 2-3nap lenne kurtasok, 4-5nap meg már neki se indulna.

Tudom mert volt ilyen testem is, meg azt is tudom milyen letekerni vele ilyen távot…

jan. 27. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!