Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen minőségű?

Milyen minőségű?

Figyelt kérdés

A Sram SX Eagle 11-50 es fogaskerék koszorú?

Köszi a válaszokat!


jan. 17. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
A legolcsóbb SRAM groupset, ennek megfelelő minőséggel. Kb. mint Shimanonál a sima Deore.
jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értem..a ezt kilejet cseréltetni kicsivel jobbra?

Mert ez egy E bike-on lenne.

jan. 17. 09:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod jobbra cserélni?
jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért hogy neromoljon el a nyár folyamán.

A biciklin van judy levegős teleszkóp ami számomra nem kellene, ugyanis a jelenlegi bringán sima suntour xct van s ez is megteszi.

De ugye a váltó az amit sokat használok.

Ezért inkább szeretnék egy jobb váltót de egyszerűbb teleszkóppal.

Mit gondoltok kicserélhető?

jan. 17. 11:40
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen felesleges cserélni, nem fog elromlani. A teleszkópot se értem, miért akarnád rosszabbra cserélni, semmi értelme.
jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Félre értettél!

Kompenzációra gondoltam hogy az árba férjen bele.. persze nem akarom rosszabbra csak ha lehetett volna olyan kompromisszumot..

Köszönöm szépen a válaszokat!

jan. 17. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

A lánckerék sornál általában nem tartósságot fizetsz meg, hanem súlyt. A belépő szintű soroknál minden lánckerék acél, ami nehéz, de tartós. Minél drágább egy sor, annál könnyebb, mert alu bakra fogatják fel a lánckereket, és a nagyobb lánckerekek is jó minőségű alu ötvözetből készülnek. Az SX Eagle gyenge pontja tudtommal a váltó maga.

Én azt javasolnám, hogy a teleszkópból ne engedj, inkább használd SX-szel a bringát, és spórolj, hogy idővel fejleszd a váltást. Ha új bringáról van szó, akkor egy darabig úgyis fedezi a garancia a különböző problémákat.

jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az ugróláncos?
jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem!
jan. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!