Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kiváló minőségű sétáló /...

Kiváló minőségű sétáló / gyalogló cipő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évek óta sétálok. Eddig csak nagyon gagyi, 3-4 ezer forintos cipőket használtam, de mivel hetente kb 40 km-t megyek már, ezért elgondolkodtam azon, hogy jó lenne beruházni egy professzionális felszerelésre. Mit ajánlanátok?


- max 50-60 ezer forintot tudnék rááldozni

- a terep: leginkább aszfalt, murva, salak

- mi számít: baromira lúdtalpas vagyok, ezért rendkívül fontos lenne, hogy jól tartson és ortopédiai szempontból megbízható legyen. A kinézet a legutolsó szempont, a minőség és az anyag az első.



#gyaloglócipő #Power Walking #sétáló cipő #túrcipő #milyen cipőt
2022. jan. 5. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézzél Salomon terepfutó vagy túracipőket.

Nekem abszolút bevált, már vagy a harmadikat nyúzom.


Más színben, de kb. ez a modell van most nekem:

[link]

2022. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem New balance w780 futócipő volt a kedvencem.Valami 10ezer körül vettem.

Van egy Salomon terep futócipőm,azt csak fűnyírásra használom, biztos van belőle jobb is,mert a legjobb bakancsom is Salomon.

Egyébként meg próbálgass többet is.

Talán spuri az üzlet neve, ahol egész komolyan foglalkoznak a vevővel cipő választás téren,ha kérsz van talp diagnosztika és a lábfej állásához segítenek kiválasztani a legmegfelelőbbet.

2022. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2022. jan. 5. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!