Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 600 ezer ft körül tudtok...

600 ezer ft körül tudtok ajánlani országúti kerékpárt?

Figyelt kérdés
febr. 11. 13:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Figyelj, neked sok és ezt meg is értem. Engem meg nem érdekel, egy gyors, kényelmes kerékpárt szeretnék venni idén. Sportolás a célom, nem versenyzés.


Van egy 3 éves fitness kerékpárom, de nekem az elég lassú és sokkal fárasztóbb.

Eddig csak 1x estem el, átlag sebesség 23km/h.


Kipróbáltam barátom gravel kerékpárját, hát az 100x jobb, gyorsabb, kényelmesebb.

pedig majdnem ugyanannyiba kerül kb.


Remélem valamelyik tapasztalt kerékpáros tud ajánlani 600 ezer kerül valami jó kerékpárt.

febr. 11. 15:12
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kruz bike. Menj be és profi segítséget kapsz
febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyit elköltenék rá, már hozzátenném azt a kicsit a hidraulikus tárcsafékre. Elég nagy előrelépés a mechanikushoz képest.

[link]

febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6: a Kruz nem árul országútit.
febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
7# köszönöm szépen!
febr. 11. 15:38
 6/8 A kérdező kommentje:

látszik, hogy életedben sosem kerékpároztál.

fitness kerékpárnak is olyan a gumija mint országútinak.

febr. 11. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem küldi meg 11 barral, ahhoz előbb fitnessezni kellene.
febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MGéza ***** válasza:
58%

Attól függ. Ennyiért alumíniumvázast kapsz karbon villával, de abból felső-középkategóriás felszereltségűt, például a Cannondale Topstone van ebben az árban. Áron belül szerintem a Gepida cassis is jó jelölt lehet, főleg hogy azon már tényleges gravel szett van, GRX 400-as. Mindkettő amit javasoltam gravel, ha a kényelem is szempont inkább azokkal szemezgess.

Körül lehet nézni használt piacon is, direkt outiból ennyiért esélyesen kapsz teljesen karbon építésű gépet is.

febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!