Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 180 cm-es magassághoz megfelel...

180 cm-es magassághoz megfelelő az 56-os vázméret városi trekking kerékpár esetén?

Figyelt kérdés

febr. 15. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó igen,ülésen kell majd állítani.
febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy nagynak tűnik, XL méret van ráírva még az 56-on kívül. Az L-es méretet gondolnám ideálisnak de olyan már nincs ebből a bringából.
febr. 15. 13:47
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
56-osnak elvileg jónak kell lenni a magasságodhoz, de meg kell nézni annak a márkának a méretézését, mert lehet eltérő. Keress rá Google-ban.
febr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ki kell próbálni. Minden gyártó máshogy méretezi a bringát, így az 56 mást jelent egyiknél és másiknál.
febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. Én pl. csak 165 magas vagyok és az 53-as városi biciklim kényelmes, mert hosszú a lábam.
febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

háááát.....

Nekem a 175 centimhez az 51 nagy.

Úgyhogy neked az 56 szerintem már kicsit nagy lenne. Ha van lehetőséged kipróbálni, ráülni, mindenképpen tedd meg!

febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miből derül ki, hogy nagy vagy kicsi egy váz?
febr. 16. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nagy, akkor például kényelmetlen elérni a kormányt, nyújtózkodni kell hozzá.

Ha kicsi, akkor nagyon ki kell húzni az üléscsövet vagy a lábad tekeréskor beleérhet az első kerékbe.

Én 185 vagyok rövid karokkal, így 56-ost használok, de le kellett cserélnem a nyeregcsövet 40 centisre, hogy megfelelően ki tudjam húzni.

febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!