Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sárvédő szettben, keretre...

Sárvédő szettben, keretre rögzíthetőhöz, ami a csomagban benne van felszerelés, elegendő a rögzítéshez, vagy kell hozzá plusz csavar? köszi, aki válaszol:)

Figyelt kérdés

febr. 16. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elegendő

De egyébként ahány sárvédőszett forgalomban van....

Az enyém felszerelése után még maradt is ki csavar, alátét.

De láttam olyat is, amihez nem volt mellékelve rögzítő elem.

Szóval, ha olyat veszel, amihez van, akkor az nagy valószínűséggel elég lesz.

febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudjuk.... :D

Általában igyekeznek a csomagokban mindent is adni hozzá, hogy csak fel kelljen csapni a sárvédőt, de annyiféle váz van hogy nem lehet mindenre felkészülni.

Eddig ahányszor szereltem sárvédőt abból legalább a felében kellett valami pluszban, vagy cserélni, helyettesíteni kellett egy-egy csavart mertnem fért el, stb. Ezt majd csak akkor látod meg ha elkezded felrakni és valami nem ér oda ahova kellene, vagy odaér ahova nem kellene.

febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vannak csavarok igen hozzá, alátét is, azt hiszem így hívják, meg műanyagok is vannak a csomagban, szerintem a felfogatáshoz. Aki segít nekem benne, azt mondja, hogy anyacsavar nincs hozzá. Enélkül nem lehet felszerelni, kell venni hozzá külön?
febr. 16. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a váz rögzítő szemeiben van menet akkor nem kell anya.
febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdesedre nincs válasz, több váz és több sárhányó megoldás van a piacon.
febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!