Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért árulnak olyan gyönge...

Miért árulnak olyan gyönge küllőket mint a harmat?

Figyelt kérdés
Legalább felírhatnák a küllőre hogy csak első kerékhez használható. Adhatnának erősebb küllőt is hátulra. Centírozáskor és küllőcserekor kitört vagy 6 darab küllő a hátsó duplafalú kerékből ( a saját küllői gyöngék).

#hátsó kerék #első kerék #küllőminőség #küllőkbosztályozása #küllő rendeltetése
márc. 8. 19:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha küllőt cserélek egy kerékben, hogy tudom bevizsgálni a törött küllő származását, hogy azonos legyen az új küllő: Szakítószilárdság és acél megnevezése. Ez fontos a jó centírozàshoz.
márc. 8. 19:27
 2/9 tothp ***** válasza:
100%
Hát, én nem tudom. Bőven 100 kiló felett vagyok. Még 32 küllős kerék se nagyon tört össze alattam, mert gyenge lett volna. Ha a küllő sérült, agyon van rohadva, vagy a felni hibája miatt extrém módon túl van húzva akkor bizony pattog, mint a ropi. Vannak bizonyos gyártók, akik a küllőfejbe beütik a gyártó jelét. Egyszerűbb küllőknél nem nagyon mutatja semmi a származását.
márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kommersz küllőkön nem fogsz találni semmilyen jelzést. Márkás, profi küllőkön néha van beütő. Ha nagyon szakadnak a küllőid, akkor vehetsz DT-t, abban van relatíve olcsó is.

[link]

márc. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Különböző minőségű küllők vannak a piacon, keress, vásárolj jobb minőségűt.

Tény, hogy olyan is van, amelyik már a szereléskor hajlamos szétszakadni, de vannak jobbak, megbízhatóbbak.

márc. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon benézel. Írd már le pontosan a tényállást, lehetőleg fényképeket is linkelj az agyról. Mégis hol törik neked? A fejénél vagy a niplinél?
márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én sem tudom, kb. 30 év alatt sem tapasztaltam küllőtörést, pedig még csak nem is duplafalú felnijeim voltak.
márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Össze lehet azért hozni. A gyárban eleve tróger munkát cvsinálnak, hisz már csak gép húzza meg és ha tűréshatáron belül van akkor ott tojják le. De ha beakad egy faág, vagy úgymarad a holland stílusú kerékzár akkor reccs van. Aki edig üti-vágja a bringát, alu nipliket használ acélküllővel az ne csodálkozzon.
márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tothp ***** válasza:

7-es

"De ha beakad egy faág, vagy úgymarad a holland stílusú kerékzár akkor reccs van" persze. de erre a legjobb Sapim vagy DT küllő is megadja megát. Vagy kiszakít egy darabot a felniből.

Ha egyébként egyenes a felni, szakszerű a szerelés és "rendeltetésszerű" a használat, azért a legtöbb kerék képes egyben maradni.

márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora marha ugrik rá ész nélkül.
márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!