Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti biciklimen a hátsó...

Országúti biciklimen a hátsó kerék kicsit görbe, ha megpörgetem kb 5-10mm-et mozog oldalirányba. Kell vele foglalkozni vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés

Bocsánat, nem tudom mi erre a kifejezés.

Nem tudom mióta ilyen, de a féknek nem ütközik neki, használat közben nem érezhető. Tavaly estem egy egész nagyot vele, ahol kaphatott egy egész szép ütést, talán amiatt ilyen de nem tudom igazából.


Érdemes vele csinálni valamit, szervizbe vinni? (egy sok éves elég sokat hasznát olcsóbb focus országútiról van szó amit kb hobbi szinten használok, nem azt mondom hogy nem foglalkozok vele, de túl sok pénzt nem költenék rá)


ápr. 12. 18:09
 1/5 Hellmano ***** válasza:
Egy centírozás, akkor arra már ráfér. De 10 mm az 1 centi az már elég nagy "nyolcas" azt már bőven lehet érezni, hogy táncol a kerék. Lehet pár küllőt is ki kell cserélni, mert megadták magukat stb. 3000 ft körül van egy centírozás, ha nem kell cserélni küllőt.
ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MGéza ***** válasza:
Én már a kettőt is soknak érzem, amennyit leírsz, az már úgy táncolna, hogy nem tudnék ráülni sem. Mindenképp centríroztasd.
ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora nyolcassal már foglalkozn kell, mert tutira hatással van a gördülésre és a fékezésre is. Egy bringaszervizben simán kicentírozzák. Otthon is ki lehet centírozni, a küllők feszítésével és lazításával, de elég babra meló mivel nem csak a nyolcas kiszdésére kell figyelni, hanem arra is, hogy közben ne legyen tojás alakú a kerék, szóval érdemesebb profi szervízzel csináltatni.
ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"túl sok pénzt nem költenék rá"

Akkor jóvanazúgy, ha eddig se zavart.


Egyébként meg csere, nem küllőtekergetés.

ápr. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 centit üt és nem ér bele a fékbe?

Akkor a féket is állítani kéne! 😂

ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!