Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit kezdjek a régi 26"-os...

Mit kezdjek a régi 26"-os kerékpárommal? El lehet adni, ha igen mennyiért? Vagy mehet a hulladéktelepre?

Figyelt kérdés

Nyilván szellemi értéke is van, mert gyerekként ezt használtam szóval nem szeretném csak úgy kidobni.

De fogalmam sincs mennyi lehet az értéke:

[link]

Az első váltó nem működik illetve van rajta rozsda (kormány, alváz felső része). Meg van hozzá sárvédő csavarok nélkül.

Mi legyen a sorsa?



ápr. 21. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ennek tényleg csak "szellemi értéke" van.

Csinálj belőle virágállványt.

ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehetne azért ebből egy kis pénzt csinálni. Na de cigánynak ingyen odaadni?? Azán az első defektet is veled fogják megcsináltatni. Akkori inkább dobd a Tiszába...

[link]

[link]

[link]

[link]

stb...

ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Eladni nem könnyű ezt. Jó ha pár ezer forintot ér. Ha van rá lehetőséged, én elraknám. Ha nem akarod tartogatni, meg hosszasan hirdetgetni, akkor kirakod lomtalamításkor. A fémgyűjtögetők, valószínű perceken belül elviszik.

Az én 26-osomat is tavaly dobtam ki. De az sajnos váztörött lett, nem volt más választásom. Sajnáltam, mert majdnem 20 évig használtam. Alu vázas volt. Azt nem hegesztgettem volna. Meg mire találtam volna valakit, aki megcsinálja, újrafényezés, stb... az egész már nem ért annyit.

De ha a tiéd hibátlan, nem dobnám ki.

ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!