Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi egy BMX teljes fújása?

Mennyi egy BMX teljes fújása?

Figyelt kérdés

lánctányér,felni,kormányvégdugó neon

A többi fekete.ilyenre szeretném

Tehát 2 szín.Nem én fújnám, hanem boltba.Mennyibe kerülne?

Ne azt írjátok, hogy kérdezzem meg!


2010. nov. 16. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

BMX...édes istenem...amikor kisrác voltam(nem tegnap volt) akkor nagy vágyam volt egy kék műanyagnyerges BMX,akkor jöttek be!De sajnos sosem lett végül...

De volt más bringám és szinte az összeset átfújtam és saját magamnak!


Én igazán javaslom ezt Neked is!

Jó muri is,meg utána igazán büszke leszel a saját gépedre.

Szétszeded,lecsiszolod átfújod...a mai spray festékek már jó minőségüek.Kétszer-háromszor átködölöd és jó is.

2010. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg olcsóbban kijössz ha magadnak csinálod. Csak kell egy kis festési tapasztalat, mert könnyen elfolyik a festés ha bénázol. Nekem a bicajomat egy haverom fújta le, mert én nem mertem, mert kicsit elfolyt már amikor először próbálkoztam, ő viszont ért hozzá, mert festeget mindenfélét. Van egy honlapja is ahova feldobálta a képeit és ahol a bicajokról is van kép amiket festett. Csak most nem jut eszembe a címe. Ja de! www.athecart.gportal.hu
2010. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fújás 5-20 ezer között van, vagy 3 sör ha hozod a festéket.

A matt az értelemszerűen olcsóbb.

2010. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!