Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik kockásítja jobban a...

Hegyijeti01 kérdése:

Melyik kockásítja jobban a hasat, a hasprés vagy a teljes felülés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egyik sem. viszont a teljes felülés nagyobb terhet ró a gerincedre.

kockák akkor látszanak, ha már van egy erősebb hasizmod, és nem takarja el zsír.

2011. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy egyik sem?:O mindkettő erősíti,csak kitartóan ,akár több évig is kell csinálni,rendszeresen. nekem 6 kocka látszik,de a felsők egyre jobban,és elárulom neked,hogy hasprést csinálok többféle módon+lábemeléseket....is sokat fejlődi kezzel a hasam. ;)
2011. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A teljes felülés, csak vigyázz a gerincedre, meg diétázz és kardióz mellé, hogy lemenjen a zsír.
2011. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is számos kocka látszik a hasamon.. de ha zsír takarná, akkor nem látszana. ezért nem a has-edzés miatt látszik, hanem az alacsony testzsír-arány miatt.


nekem még az ütésektől is véd a hasizmom, nem csak hogy látszik 6 kocka.. de ezt senki sem kérdezte, mivel az így szól "Melyik kockásítja jobban a hasat, a hasprés vagy a teljes felülés?" erre pedig a válasz, hogy egyik sem.

nem azt kérdezték, hogy melyik gyakorlattal lehet hasizmot erősíteni.

2011. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!