Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tényleg ciki ha ''2010''-ben...

Tényleg ciki ha ''2010''-ben valakinek nem teleszkópos biciklije van? Mindig kinevetnek mert csak 1 egyszerű biciklim van, Miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 20:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
mert hülyék, nem ciki ha valakinek nem telós a biciklije
2010. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én direkt merevvázút vettem. A teleszkópos alsótagozatos lükegyerekeknek lett kitalálva,hogy ezzel is a papa pénztárcáját soványítsák...:)

Különben jól beváltak a régebbi típusok!

2010. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki.Nézz meg pár képet Hollandiáról!Senki nem jár ott sportbringával.A legtöbbön még váltó sincs.
2010. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Az, nagyon ciki hogy csak egy rozzant csepel tacskóra futja :DDDDDDDDD
2010. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Böse ***** válasza:
Az a ciki ha valaki olyan korlátolt, hogy a biciklijéről ítél meg mást. Ha ilyenek a barátaid, hagyd őket a fenébe.
2010. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kinek mire kell. Erdei túrára, göröngyös talajra jobb a teleszkópos. De a merev vázas is jó. Igazából szerintem tök mind1. Olyan profi szinten nem hiszem hogy csináljátok. Az meg h "2010"-ben... Ez akkora hülyeség. Az nem a bicikli jővője hanem egy fajtája. Pl ezek szerint a tour de france mezőnye is béna és ki kell nevetni őket? Pedig elég komoly biciklijük van...
2010. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Mostanában inkább a legegyszerűbb, egy sebességes, örökhajtós bringák divatosak (legalábbis Budapesten a 20 év körüli korosztályban). Minél letisztultabb az egész, annál többre értékelik. Van, akién még fék sincs, nem hogy teleszkóp...


(Biztonsági figyelmeztetés: a féknélküliséget ne próbáld ki otthon.)

2010. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
régi csepel biciklim van nekem is:D éshát? jóaz:D igazi camping bicikli:D és jobb mint ezek a mai szarok
2010. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. nov. 18. 19:36
 10/21 anonim ***** válasza:
Minden esetben merev váz és merev villa. Ha ezzel jól megtanulsz terepen közlekedni, akkor később gyerekjáték lesz teleszkóppal. Egyébként ha már teleszkóp akkor qrvadrága változat kell, mer a többi egy kicsit rugózik meg díszíti biciklit de másra nem jó. Az én vasamon sincs teló, inkább a hajtás legyen minőségi.
2010. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!