Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri Trek 3700,2010-es...

Megéri Trek 3700,2010-es modellt venni, ha nektek van akkor kérlek írjatok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 18:18
 1/2 Orika333 válasza:
Elég jo kis bicikli apukámnak ien van és nagyon szeret vele menni.
2011. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 2001-es évjáratú Trek 4000-em volt, de én hülye eladtam. Szóval a bringa gyönyörű, az élettartam vázgarancia is sokat elárul a minőségről. (bár ma már ez is gyakoribb, mint 2001-ben) Azt viszont tudomásul kell venni, hogy picit drágább, mint egy európai, főleg közép-európai márka azonos felszereltségű tagja, és hogy ebben az árkategóriában nem terepre való gépek vannak, kivéve ha 50kg-os lány vagy, akkor mehetsz vele oda is. Aszfaltra, esetleg jobb földutra viszont tökéletes. Ha csak aszfalton használod, akkor érdemes a telót kivenni, és merevet beépíteni, + a bötykös, vastag gumit vékonyabb, nagyobb nyomású országutira cserélni. Ezzel a 3 dologgal(teló ki, aluváz, vékony gumi) egy igazi, vaddisznós aszfaltgépet kapsz! Látom tavaji modellt választottál, ha vársz kb. januárig, akkor lehet hogy ugyan ezt akár 20-30%-al olcsóbban is megkapod, mert akkor szoktak a jó akciók lenni.
2011. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!