Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek meik jobb? Egy...

Szerintetek meik jobb? Egy Sony Ericsson Xperia X8 vagy egy BMX? F/12

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A teló. De szerintem ne X8-at, hanem X10 mini-t vany mini Pro-t .. a kamera miatt :) Az X10 mininek 5 megapixel.
2010. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az lehet de arra sajnos nincs keret :S
2010. nov. 24. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:
ekkora idióta kérdést... :D
2010. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jaj a végéről lemaradt valami xD

az hogy karácsonyi ajándéknak XD

2010. nov. 24. 18:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyu : D A telenornál egy árban vannak. A T-mobile-nál is naggyából :D Na mindegy, járj utána, szerintem jobban jársz a telóval :)
2010. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
BMX mindenképp!Egy remek sport, én magam is űzöm.Hidd el, nem fogod megbánni!Halgass rám.Egy mobil azért van, hogy telefonáljunk vele.Az e-mail-ezésre használd a számítógéped, a fényképezésre a fényképezőgépet, a zenehallgatásra pedig az MP3-at.De egy BMX-et semmivel nem tudsz helyettesíteni!:)
2010. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ kinek veszed. Hasznos tud lenni egy mobil de a bmx nagyon jó sport ami viszont egészséges. Faggasd az illetőt, hogy melyiknek örülne jobban.
2010. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az illető én vagyok :D
2010. nov. 24. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
én is azt mondom hogy a BMX többet ér mind egy telefon...a telefonnal az emberek csak hülyittik magukat....ráadásul a gyerekeknek pedig a telefon annak kell hogy játszhassanak rajta .... én is BMX-ezek már 3 éve és bennem is felmerült ez a kérdés hogy Sizés vagy BMX....aztán belegondoltam hogy csak télen tudok sizni nyáron nem...és igy BMX-ezek már 3 éve....amúgy a telefont könnyebb ellopni a zsebedből mind 1 bringát ami le van kötve:D
2010. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondold végig melyiknek örülnél jobban, melyiknek vennéd több hasznát,melyik szüségesebb? Ha például van egy működő képes jó telefonod, akkor inkább válaszd a BMX-et.Sztem egy bicó többet ér mint egy teló.
2010. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!