Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen vázzal kezdhetnék el...

Milyen vázzal kezdhetnék el triálozni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy milyen vázat ajánlotok kezdőknek?

70ezer forintos keretem van a vázra.


2010. dec. 2. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem kezdésnek akármilyen triálváz megfelel, én valami olcsóbbat vennék először, habár én sajnáltam a bringám, az olcsót nem sajnálnám. Sokkal könnyebb úgy tanulni, hogy nem félsz odavágni. Pl. egy Magellan Tucana megfelelne. Szerintem 70-ből egy egész bicót össze tudsz rakni.
2010. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hello!

Attól is függ hány cm magas vagy, az előttem szólónak igaza van, de vehetsz drágábbat is aminek nincs olyan jó festése vagy amiért félteni kellene :D Én neon bow-al kezdtem.

Echo vázak is jófélék

2010. dec. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]

lentebb görgetsz és ot van egykék váz(magellan tucana 08 STD) ez jó lenne! 15000Ftból sztem kijön postávan. én egy felette lévővel(szürke+minta,2005) kezdtem.(kezdő vagyok tehát még mindig az van:)

2011. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
előző vagyok. inkább 17-18ból :)
2011. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!