Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen zenét hallgattok...

Milyen zenét hallgattok kerékpározás közben?

Figyelt kérdés
A hideg téli napokra a teremben edzéshez keresnék valami unaloműző, felpörgető zenét. Mit tudtok ajánlani? Annyit kérnék, hogy NE elektronikus zenét ajánljatok, hanem "valódi" hangszeren játszottat!:-) Köszönöm!
2010. dec. 21. 08:16
1 2
 1/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
A lényeg, hogy olyan zene legyen amit nem hallgatnál meg anyáddal egy templomba XD Nekem újabban ez a favorit: http://www.youtube.com/watch?v=6eHjbDBKz_8
2010. dec. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
2010. dec. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
csak is hegedű szót :D
2010. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 fantooom ***** válasza:

Foo Fighters - The Pretender

Trust Company - Stronger

creed my sacrifice

2010. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 fantooom ***** válasza:

009 sound system dreamscape

009 Sound System "With A Spirit"

2010. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem nincs kifejezetten ilyen. Olyat hallgass ami neked tetszik akár lassú szomorkás, akár gyors. Nekem pl. jobban bejön ha a mobilomon lassú is szól, mint mondjuk a hülye gépzene ami a kondiba megy (ízlések és pofonok...)
2010. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=GP0_MNj8f1Q&feature=related bár én ezt inkább sétáláshoz ajánlom :D Rendes edzéshez is szerintem jó a rammstein. :D
2010. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%

Én nem szoktam zenét hallgatni mert úgy gondolom hogy a biciklizés egy olyan sport ahol minden érzékedre nagy szükséged van, mert ha zenét hallgatok mondjuk séta közben akkor szeretem beleélni magam a zenébe úgy mond tehát van hogy meg is feledkezem kicsit a külvilágról, biciklizés közben úgy ezt nem engedhetem meg magamnak és ha mégis megpróbálom akkor mindkettő(azaz a zene és a tevékenység) csak félfigyelmet kaphat, és hát félfigyelemmel a zene nem sokat ér, a biciklizés meg életveszélyes, szóval én azt gondolom biciklizés közben a legjobb az ha a hallásod és látásod 100%-át erre fordítod.

18/f

2010. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, de leírtam az elején, hogy TEREMBEN edzéshez kellene, mert majd tavasszal, ha jó idő lesz felpattanok az országútira és nem kell zene, de amíg ilyen hideg idő van és edzeni akarok muszáj a szobakerékpárt választani. Ami számomra kissé unalmas. Ezért kérdeztem...! Köszönöm a válaszokat, de nem egy ember nem értelmezte (vagy nem akarta értelmezni) a leírtakat, amiben kértem, hogy ne elektronikus zenét ajánljatok! :-)

A többieknek köszönöm...!

2010. dec. 30. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!