Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Téli bringázás? Vélemény?

Téli bringázás? Vélemény?

Figyelt kérdés

Enyhe most a tél. Viszont most jöttem ki egy homlok arcüreg gyusziból. Ami épp ráment a fülemre de már hallok normálisan, csak kattog.

Szal legalább egy órát bringáznék naponta mert nagyon hiányzik. Lehet tőle valami bajom? Fülvédős sapka, sál, kesztyű, és annyi, nem?


2011. jan. 12. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szobabicigli mert vissza esel!
2011. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megítélni, hogy mekkora az esélye az újabb megbetegedésnek. Legyen rajtad símaszk + síszemüveg + sisak, akkor nem fújja a fejed a szél. Ne menj messzire, ha fázol, gyorsan menj be a melegre, és inkább 2x fél órát bringázz délelőtt és délután. Szerintem így nem fogsz visszaesni, a mozgás meg amúgy is jót tesz.
2011. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet!!!!
2011. jan. 12. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Öltözz be rendesen, ne vidd túlzásba, lassabban tekerj mint szoktál, lehetőleg a legmagasabb hőmérsékletű órákat válasz és nem lesz gond.
2011. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nezzel x-games-et :>
2011. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fantooom ***** válasza:
100%

Nekem is volt homlok arc üreg gyulladásom, ami nekem is ráment a fülemre.

Azóta szigorúan fejkendő, hogy védjem a széltől. Hidegben egy rossz sapka a sisak alá. JAh és nagy hidegben vatta a fülbe!

2011. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Még egy hétig hanyagold, aztán sál, sapka és mehet a bringa.
2011. jan. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!