Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyiből jön ki egy első és...

Mennyiből jön ki egy első és egy hátsó kerék? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
26*1,95-ös gumival használnám (gumi megvan), dupla falú felnivel, DT küllőkkel, ipari csapágyas aggyal, hátsó keréken 6 sebességes racsnival. Mennyiből jön ki, ha a munkadíj 2000Ft/db?
2011. márc. 7. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy V féket használok.
2011. márc. 7. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha normálisat szeretnél ( Gondolom nem azért írtad az ipari csapágyat mert szart akarsz:D ) akkor az első kerék Kb. 6000, a hátsó Kb. 10000 Shimano racsnival.
2011. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gondolom a fűzés díja nélkül ennyi. Persze, hogy nem gagyit akarok, rengeteget használom rossz utakon és a mostani alu felni nem fogja sokáig bírni.
2011. márc. 8. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, a fűzés díja nélkül gondoltam! Sajnos ez az ára.. De ez még az alap kategória. Vannak szegecselt stb. változatok...

ezek is megdobják az árát, de szerintem mindenképp érdemes lenne egy ilyenre beruházni (Ha már ennyit költessz rá) , főleg hogy intenzív terepes használatnak lenne kitéve.

2011. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!