Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hosszú távon a nem kinyujtott...

Hosszú távon a nem kinyujtott lábbal való kerékpározás jelenthet gondokat? Térdfájdalom stb

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnézném,ahogy egyenes lábbal pedálozol.....
2011. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem te félre értetted.Ugy értem mert nekem az űlés le van engedve mint a direteseknek és ugy tekerek 25kmeket és pl a fixiknek meg teljesen fenn igy értem .
2011. márc. 12. 20:02
 3/8 fantooom ***** válasza:

úgy állítsd be a nyeregmagasságot hogy ha ülsz a nyergen és a sarkadat ráteszed a pedálra akkor még éppen le legyen egyenes kinyújtva, tehát egy kicsit legyen behajlítva.

Nem tudom mit értesz azalatt h hosszú távon a nem kinyújtott lábbal való tekerés, de amit a városi rájder tinik csinálnak h teljesen letolják a nyerget, és szint vízszintesen van a combjuk (csak h jól nézzen ki) mérget vehetsz h kikészül a térdük.

2011. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösönom a válasz és meg1x elnézést a fogalmazásért..
2011. márc. 12. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
hosszú távon jobban terheli a térdet. Ráadásul sokkal nehezebb is (hosszabb távokat) tekerni úgy. Szóval érdemes úgy beállítani a nyerget, hogy a pedál legalsó helyzetében pont kiegyenesedjen a lábad (vagy legalábbis nagyon picit legyen behajlítva).
2011. márc. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Értettem,hogy mire gondolsz,csak kötekedtem.Elnézést.

2011. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az esetleges hosszú távú gondokról nem tudok semmit mondani, csak a rövid távúakról. Nekem egy időben volt lecsúszós nyergem (egy-két tizedmilliméterrel vékonyabb volt a nyeregcső, mint kellett volna), és ha csak fél-egy centit csúszott is lejjebb, az már rövid távon is igen kellemetlen volt. Az addigi 25-30 km/h helyett a 20-25 is nehezen ment. Persze lehet, hogy csak én vagyok erre ilyen érzékeny, de ez alapján szerintem fölösleges az alacsony nyereggel szórakozni.
2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sokkal fárasztóbb alacsony nyereggel biciklizni, és egy hosszabb után garantált az izomláz. de előnye is van: jobban fogyaszt ;)
2011. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!