Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ajánlanátok ezt a biciklit?

Ajánlanátok ezt a biciklit?

Figyelt kérdés

Gyerekülést tennék rá városi használatra.

[link]

Köszönöm!


2011. márc. 19. 11:49
 1/5 bix ***** válasza:
ha rendszeresen karbantartod akkor nem lesz vele sok baj. idény elején érdemes beállítatni, az nem drága, idény végén pedig átnézetni hogy van e valami ami csereérett. általában a lánc lesz a szűk keresztmetszet, az olcsón megvan, ha nem lesz extrém körülményeknek kitéve és rendszeresen van olajozva akkor simán kiszolgál sokáig.
2011. márc. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A neuzert sokan dicsérik. Én egyáltalán nem tenném. Olcsó, gagyi alkatrészei vannak, fél év alatt elkopik az összes fogaskerék, csapágyproblémák.

A helyedben inkább használtan vennék egy jobb minőségűt.

[link]

2011. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 2. válaszoló!Amit belinkeltél,azok között nem találtam nekem valót(illetve győrit).Sajna kisgyerekkel nem olyan egyszerű egy bicikliért az ország másik végébe elmenni.Laikusnak pedig bármit eladhatnak.Hauser bicót is néztem,hasonló adottságokkal.Az jobb minőségű?

pl: [link]

2011. márc. 19. 12:33
 4/5 anonim válasza:

A Hausernél még a Neuzer is jobb.

Bár a legjobb, ha elmész egy bicikliboltba, és kikéred az eladó véleményét.

2011. márc. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ott voltam tegnap.Ajánlották ezt a Neuzert,csak gondoltam megkérdezem,hátha van valakinek tapasztalata.Én teljesen laikus vagyok ez ügyben,így nekem mondhat bárki-bármit!Ránézésre nekem megfelelőnek tűnt.

Köszönöm neked is kedves 3.,legalább tudom,hogy hausert ne vegyek:-).

2011. márc. 19. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!