Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri felújítani egy régi...

Megéri felújítani egy régi bringát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy régebbi peugeot bringát felujitani és nem tudom elég rozsdás a kereke 26 os egyébkent,a fékek is tönkrementek az idő során, jah még a hátsó váltó is elromlott mar ..a lánc ...szóval szinte teljesen béna...ami megtetszett benne azok a jó nagy sárvédők jó inox ...és jo vastag..szoval szeretném ha valaki segitene megéri felujitani vagy ???inkabb ne?
2011. márc. 20. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem felújított régi bringám van és nagyon szeretem. Lehet, hogy anyagilag nem jössz ki jobban (bár ha ügyes vagy, akkor igen), viszont lesz egy tök jó egyedi bringád.
2011. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a választ...még egy kérdés a kerékröl hogy vagy milyen anyaggal távolitsam el a rozsdát???? és a krómot hogyan lehet hogy kicsit fényesebb legyen???
2011. márc. 20. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Na ez jó kérdés, őszintén nem tudom, krómozott kerékkel még nem volt dolgom. Ha nem nagyon ette még magát bele, akkor a nagyja egy sima mosogatószivaccsal ledörzsölhető. Ha már beleette magát, akkor lehet, hogy cserélni kell.

A fényesítést próbáld meg egy régi fogkefével és fogkrémmel, nekem az ezüst ékszereimet nagyon szépen kifehéríti, akkor gondolom, a biciklit is, és nem hiszem, hogy azok a pici szemcsék ártanának a krómnak.

2011. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
bocsi én nem voltam elég érthető a kerék nicsen krómozva csak azaz hogy nem tudom hogyan tisztitsam meg a kereket????!??
2011. márc. 20. 12:06
 5/8 anonim válasza:
Semmi vegyi cula (max 1 kis olaj) nekiesel drótkefével és folyamatosan leporolod majd a végén 1 kis olajos ronggyal megtörlöd hogy ne rozsdáljon újra de figyelj hogy az olaj inkább víz tiszta legyen.
2011. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Összegyűrt alufóliával le tudod szedni a króm felniről a rozsdát. Ha mindent magad csinálsz, akkor csak anyagköltségek vannak, tehát megéri felújítani. Persze ez a bringa állapotától is függ.
2011. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a kérdésre válaszolva: pénzfüggő. ha veszel egy újat és azt csinosítgatod, jobban jössz ki. Viszont ahogy előttem is írták, így lesz egy egyedi darabod. de készülj fel, drága lesz
2011. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi..:P:D
2011. márc. 27. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!