Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes egy ilyen bringát...

Érdemes egy ilyen bringát építeni?

Figyelt kérdés
Szóval, a tervem az lenne, hogy vennék egy Freeride vázat, erre egy 150mm-es villát. Eddig eljutottam magamtól is, viszont néha járok városban is. Itt jött elő a gond, hogy elég ha teszek elölre egy lánctányért és hátra 8-t, vagy rakjak elölre 3 lánctányért...Szóval a kérdés a következő: Elég egy lánctányér vagy rakjak rá rendes váltót? Többnyire erdőben lenne használva, de naponta járnék vele városban és a szomszéd falvakba is, a táv viszont akár lenne 30km is. Szerintetek elég elölre egy lánctányér?
2011. szept. 18. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

első teleszkópnak legyen álíltható a rugóútja plusz előlre 1 lánctányér láncfeszítóvel hátrra meg 9-10 sebesség

vagy 2x9

2011. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és ha nagyon durvulni akrsz vele akkor 1 sebsség előlre szerintem de ezt neked kell kitapasztalni hogy kell-e előre 2tányér én csak 1et tennék hátra meg 10s
2011. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én viszont elölre tennék 1et és hátulra max. 8-at. Nem értem minek a 9 sebesség hátulra...A montimon 3x7van és elég az is, nem hiányolom a 8-9 sebességet... Minden esetre köszönöm a választ. Valamit tudnál mondani, hogy miért tegyek 9 sebességet hátulra?
2011. szept. 18. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:
azért nem hiányolod mert ott tudsz leöl fentebb váltani és ha most te az fr gépedre teszel 2*7-et az = 1*9-10 njézd meg az ilyen gépeket szinte mind 9-10sebességes
2011. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem WNS4.5-ön van elől 2 tányér hátul 8-as ez nekem nagyon bevált. Lehet haladni is de nem túl sok, hogy fölösleges legyen...
2011. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krunpli007 ***** válasza:

az én hibámaz volt hogy hátulváltósra akartam

úgy hogy elöl láncvezető legyen

de túl gyenge váltót raktam és a lánc szétverte a vázat

2012. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!