Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 3db-os műanyag gumileszedő...

3db-os műanyag gumileszedő alkalmazása. Hogyan szedjem le a gumit vele?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Így: http://www.youtube.com/watch?v=SW-gsjTxyuI


Persze az, hogy pontosan hogyan is csinálod, függ attól, hogy mennyire szoros a gumi. Ha nagyon nem akar jönni, akkor én úgy szoktam, hogy két gumileszedővel "kanalazok" úgy be a gumi alá egyszerre, ahogy 0:22-nél eggyel csinálja. Ezen kívül a 0:38 körül látható "húzós" mozdulat is alkalmazható hamarabb, nagyobb erővel, ha máshogy nem megy.

2011. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a videót akartam belinkelni:) Én is műanyag gumi leszedőt használok, de kettő is elég.
2011. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nekiálltam, de mind a háromra szükségem volt. 700x32C-s kereket kellett levennem, azért így is szenvedtem vele egy kicsit, de legközelebb már sima ügy :) Már megvan a technikája :)
2011. márc. 27. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!