Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Neuzer Mountain Bike kerékpárokról?

Figyelt kérdés
Neuzer Tornado-t vásárolok a jövő héten, érdekel a véleményetek.
2011. márc. 26. 18:10
 1/6 anonim válasza:
100%
Jó kis szerkezetek, alkatrésszel nem lesz gond mert itt magyarországon szerelik össze és tudja azt amit a hasonló neves márkák.
2011. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esztergomban gyártják, én is itt élek a városban, Pesten mégis olcsóbb. :-) Vicces, nem?
2011. márc. 26. 18:18
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem Neuzer Passat mountain bike-om van, igaz, ősrégi már, több mint 10 éves, de eddig még semmi baja sem volt. Szóval ajánlom.
2011. márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A neuzerek olcsobbak mint a "nagy" márkák , mégis a minőségük nagyon jó. Ajánlom!
2011. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak pozitív tapasztalatom van a Neuzerekkel kapcsolatban, nagyon jó minőség. Vedd meg mindenképp.
2011. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is csak jó tapasztalataim vannak.

Neuzer Ravenna -át használok lassan 5 éve télen nyáron és semmi baja nincs, azt azért tudni kell, hogy az ócska sárhányókon kívül minden más tökéletes rajta, s.hányó is csak azért gagyi mert rá raktak olcsó műanyag díszeket amik állandóan zörögnek az utakon.


Funkcionálisan, kényelmileg, megjelenésre, használhatóságra tökéletes. 10/8

2017. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!