Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » MI a véleményetek a Specialize...

MI a véleményetek a Specialized Hardrock Disc kerékpárokról?

Figyelt kérdés
Főleg azok, akik már tekertek ilyenen, vagy hosszabb ideje használják. Továbba maga a márka is érdekelne. Kiváncsi lennék a specialized által gyártott kerékpárok kezelhetőségére és minőségére.
2011. júl. 7. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

En nem tekeretem eddig vele, de elmondom mit gondolok:

A teleszkop csak 80mm tud mozogni max, ami nem nagy dobas. A valtok eleg gyengek, Altus az a shimano egyik leggyengebb valtozata, es osszesen csak 21 sebesseges a bringa. Az agyakrol nem sokat tudni, pedig az eleg fontos. A valtokar is Altus. A markaval szerintem nincs baj, amiert nalunk nem annyira ismert, az nem azt jelenti, hogy sehol. Ami a lenyeg, az az, hogy en 130 ezret ilyen felszerelesert nem adnek. Ennyiert inkabb vennek Focus Whistler 2011-et, vagy Merida Matts 40-D 2010/2011-et. A Focusnak jobb a felszereltsege, a 2010-es Meridanak is valamivel, es feherben iszonyat jol nez ki, ami kepen ne latszik annyira de en lattam eloben is, es sokkal szebb. A 2011-es merida siznten jol nez ki, jobb a felszereltsege is csak nem tudom az arat.

2011. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Annyit hozzáteszek, hogy mindössze 100 ezerért veszem külföldről. Egyenlőre egy belépő szintű biciklinek szántam, amivel már hegyekben is lehetne menni. Majd később vennék egy komolyabbat. A első villa nem jelentene nagy gondot, az egyik ismerősömnek van egy nagyobb rugóuttal rendelkező villa, tökéletes állapotban, csak mivel őt már nem nagyon érdekli, visszacserélte a régebbi villára és azzal adta el a kerékpárját. Az új villa tőle 10 ezerbe kerülne. Sokat nem szoktam váltogatni a bringákon, de jó tudni, hogy ami rajta van a leggyengébb...

Köszönöm a választ!


Aki esetleg még tud valamit mondani, kérem írja meg...

2011. júl. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!