Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol találok a XIV. Kerületből...

Hol találok a XIV. Kerületből kiindulva hosszabb bicikliutat, kerékpáros útvonalat?

Figyelt kérdés

Zuglóból induló jó biciklis útvonalat keresek amelyen huzamosabban lehet jó tempóban edzés gyanánt tekerni.Elsősorban kerékpárútra gondoltam,de lehet gyér forgalmú közút is ha nem 100 méterenként jobbkezes.

Jelenleg az Bánki Donát-Kerepesi-Veress Péter útvonalat használom,de itt a keresztutcákból kihajtó autók miatt egyáltalán nem lehet tempósan haladni.

A másik a Róna-Mogyoródi-Stefánia,de ez sem jobb.


2011. márc. 31. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz körül a bicikliút-térképen:

[link]


De szerintem hosszabb bicikliút és folyamatos haladás a lámpák miatt sehol sincs. Van viszont egy biciklis körpálya a Keletinél.

[link]

2011. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a "kerékpárút" meg a "jól lehet rajta haladni" eléggé ellentmondó fogalmak. Nem nagyon van ilyen Magyarországon, egy párat tudok, de nem Zuglóban és azok sem hosszúak. Úgyhogy én a mellékutakon próbálkoznék, ha a főutakat nem szereted. Kezdetnek mondjuk megpróbálnék egy ilyen Csömör-Kerepes-Mogyoród-Fót kört, aztán az útminőség függvényében alakítgatnám.
2011. márc. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!