Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » BME cangatárolás? Ott merjem...

BME cangatárolás? Ott merjem hagyni?

Figyelt kérdés

Itt a jó idő szeretnék keékpárral egyetemre menni. Szerintetek mennyire biztonságos az udvaron hagyni a leláncolt kerékpárt? Reggeltől késő délutánig lenne ott... Nem sok-tízéves Campingről van szó , hanem egy nagyon jó állapotú darab...


Ott merjem hagyni?


2011. ápr. 5. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal több és nagyobb láncokat, máskülönben ellopják. Nekem fényes nappal, Miskolc legforgalmasabb útja mellől vitték el a kerékpáromat, úgy hogy le volt láncolva.
2011. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a lakatod de annyira azért nem jó a bringád, nem lopják el. Vegyél jófajta (Abus, Kryptonite, Citadel) U-lakatot, lakatolj úgy, ahogy itt a képen látod: [link] . Nem fogják ellopni. Van még mindig jópár csillivilli bringa, amiket sodronnyal zárnak le, azokat lopják főleg. Az én bringám egy ócskavas (legalábbis úgy néz ki), de azért vannak ott jobb gépek is, és elég jól bírják. Az egyik évfolyamtársam bringáját már két éve figyelem, u-lakattal zárja és semmi baja, pedig tényleg szép gép.
2011. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen az U lakat egy nagyon jó megoldás de ha viszel egy U lakatot meg egy vastagabb sodronyzárat még jobban védetté teszed a bicajod a lopástól.Mert általában csak 1 féle céleszközzel mennek a tolvajok amivel pl csak sodrony zárat tudnak elvágni és igy az U-lakattal nem tudnak mit kezdeni,meg ha mindkettőhőz lenne szerszámjuk akkorse nyulnak hozzá mert nagyobb a rizikó hogy amig ő a 2 zárral foglalkozik valaki meglátja.
2011. ápr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van a kétféle lakat használatának hatékonyságában. Egyébként már csak azért sem visz magával annyi szerszámot a tolvaj, mert ha futnia kell, nem akar sokat cipelni.
2011. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!


Akkor beszerzek egy U lakatot is, mert eddig csak sodrony volt nálam... :)


Lenne még egy kereszt kérdésem ... Mi a helyzet a nyereggel? Lopnak nyerget, ha nem agyonhasznált? mit tehetek ez ellen?

2011. ápr. 7. 08:11
 6/7 anonim ***** válasza:
És egy hosszabb sodrony a kerekekre!! Fél perc többlet, de nyugodtabb leszel. Pár mp alatt kikapható a kerék, és mekkora cumi, én tudom sajnos :((
2011. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért túlizgulni nem kell :) . Én a nyereg miatt már nem aggódnék. De láttam már olyat, akinek gyorskioldós (csavarhúzó nélkül állítható) nyerge volt, és mindig kivette, a valahol otthagyta a bringáját. Ha rajzolsz rá egy vonalat alkoholos tollal, akkor azt is fogod tudni, hogy milyen magasra állítsd, mikor visszarakod.
2011. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!