Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklizés erősíti a combot...

A biciklizés erősíti a combot vagy épp, hogy vékonyítja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Erősíti
2011. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Erősíti,de az,hogy vékonyodjon,az étrendtől függ.

2011. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval mellette keveset kell ennem?? Mit ajánlasz, hogy vékonyodjon?? Én amúgy is körte testalkatú vagyok...
2011. ápr. 26. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem kell keveset enned! A kaja minősége számít nem a mennyisége.

Így néz ki egy diétás étrend, ami mellett igen szépen lehet fogyni: [link]

2011. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj! Ez nem így megy. Attól függ mit edzel mert hogyha rövidet mész magas pulzusokkal akkor az inkább nagyobbítja az izomzatot durrantja hasonló mint a gyúrosoknak. De azt hogy tartós legyen hosszúkat kell menni attól szép vékony szálkás lesz.
2011. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tobibandi válasza:
:-D Bringás futár vagyok 7éve :-D A bringázás akkor erősíti a combod (növeli az izomtömeget), ha nem használod a váltót. Tehát folyamatosan sokat mész nagy áttétellel. A sok alatt legalább napi 2órát értek. Ennyi idő kell legalább, hogy a szervezeted ne csak az adott étkezéssel bevitt kaját használja fel, hanem a tartalékokból is - vagyis a felhalmozoott zsír elkezdjen elégni. Természetesen az egész mit sem ér, ha több kalóriát viszel be, mint aennyit elégetsz aztán. Ahhoz, hogy vastagabb combod legyen, erősebb áttételt kell használnod, ahhoz pedig, hogy vékonyabb, pörgősebbet. :-) Ezért jó a montain bike, mert az erdőben nemigen tudsz nagy áttétellel tekerni (nézz megy egy országúti versenyzőt, aki a nagy áttételt használja és egy montist, aki a kicsit. Döntsd el melyiket szeretnéd és aszerint tekerj aztán. Az étkezés kb. ugyanaz mindkettőnél.)
2011. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vaszily katalin válasza:
NEKEM A BOKKÁM FELLET ERÖSÖDÖT MEG MEG A FENEKEM.S AZ EGÉSZ LÁBAM.DE ÉNIS GŐMBÖJDED VAGYOK.
2011. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó elötti elötti vagyok az utolsó elöttinek is igaza van. Elfelejtettem beleírni hogy az áttétel is számít de hogyha mindig 90-essel mész akkor keringésből és izomból is mész vagyis nem megy se az izomzatodra se a keringésedre hanem mind a kettőre vagy 50-50 százalék.
2011. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!