Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért ég a lábam biciklizés után?

Miért ég a lábam biciklizés után?

Figyelt kérdés
A lábujjaim alatt, ha hosszabb körre megyek nagyon ég a lábam. A lábamon semmilyen gombás betegség nincsen, rendes kerékpáros cipőt, és zoknit használok, de még is fáj tőle a lábam. Mi lehet a probléma?
2011. aug. 30. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nem telitalpal van a lábad a pedálon lehet ,hogy az a baj.
2011. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott égni a lábam, ha nem iszom eleget biciklizés közben. Az "elég" az valahol fél és egy liter között van óránként az én esetemben.
2011. aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszadó!

Patent pedált használok, ezért a lábtartásom adott. Sokat nem tudok rajta változtatni.


2. válaszadó!

Általában el szokott fogyni egy kulacs folyadék edzés közben(kb 0,75 l). Ez általában 50 perc szokott lenni.

2011. aug. 31. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg gorcsosen tekersz es egyszeruen kikeszited sajat magad ... probalj meg tekeres kozben odafigyelni, hogy ne legyen okolben a labad.

Masik a cipovel lehet ... allits a stoplit mas pozicioba (talan egy probat meger)


De valojaban szerintem csak nem erzed biztonsagban magad a patent pedallal es feszengsz ... ettol meg kifaradsz a vegere.

2011. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!