Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol van a legnagyobb kerékpár...

Hol van a legnagyobb kerékpár üzlet Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretnék a kisfiamnak venni egy kerékpárt,és nem tudom milyet,és mekkorát vegyek.Hol tudnám megnézni,és akár megvenni is a megfelelő kerékpárt?
2011. ápr. 28. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, az hogy nagy, nem feltétlenül jelenti azt, hogy jó. Szerintem egy kisebb boltban jobban figyelnek rád, kapsz szaktanácsot stb. Úgyhogy én először valami közeli boltban próbálkoznék. Itt találsz kerületenkénti listát: [link]
2011. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Speed bike: XIX. Ady Endre út 31.

Honlapjuk: [link]


Én ott vettem az enyém, elmondtak mindent, ki is lehetett próbálni (min 20perc volt...) a közeli kerékpárúton. Igaz az enyém már nem gyerek kategória volt, és próbáltam felkészülten menni, egy kevéssé hozzáértőt könnyebben eladhatnak az aktuális árukészletüknek megfelelően, de gyerekbiciklinél ez kevéssé áll fenn (nem százezres kategória). Az enyémet pl kb 5-10%-kal olcsóbban meg lehetett volna venni máshol, így érdemes egy kiszemelt biciklinek utánanézni neten is (gyerekbiciklinél megint kevéssé állhat ez fenn).

2011. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!