Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni egyhelyben egyensúlyozni mindkét fék behúzása közben? Mi a technikája és hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

A Bunnyhop és a Trackstand már megy, de ezt akárhogy próbálom mindig elborulok:S


Konkrétan semmilyen stílusirányt nem akarok követni (nem akarok triálozni), csak a magam szórakoztatására tanulnám meg.


Ilyen keróm van: [link]


2011. máj. 1. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
igen ezt én is tanulgatom, montisoknál sem hátrány pl spd cipővel. Én úgy szoktam gyakorolni, hogy egyik irányba elfordítom a kormány, felállok, és az ellentétes lábra tteszem a súlyt. a testemmel meg egyensúlyozok, de nem egyszerű.
2011. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem nincs technikája. Állj fel aztán próbálgasd. Először úgy, hogy néha felengeded a fékeket. Mert így kicsit néha-néha amikor engeded mozog a bringa és így könnyebb megtanulni. Majd ráérzel... ;)
2011. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!