Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem "tapadós" bicajos nadrágot...

Nem "tapadós" bicajos nadrágot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Utcai viseletre is, meg bicajra is kellene. Tapadós nem érdekel, mert nem vagyok olyan komoly kerekes, meg amúgy sztem hülyén néz ki, ha olyanban mászkálok a városban.

Persze felmerülhet a kérdés, hogy akkor mitől bicajos! :D

Talán az anyaga, talán hogy ilyen félsznoboknak ráírtak egy bicajmárkát. Szeretek bicajozni, és ilyen ruhát szeretnék, ennyi az egész.

Köszi előre is!


2011. máj. 9. 09:54
 1/8 anonim válasza:

[link]


Van itt egy kaprinadrág, nekem tetszik.

2011. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hopp! A válaszokból kiderült, hogy fogalmunk sincs róla, hogy fiú vagy lány gatyákat keresel. Fontos lenne.
2011. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi, nézegetem őket!

Szerintetek nincs olyan, ami valami vagány, jól kinéző, mondjuk shimano (ilyen ruháim vannak), és kb. 10.000 HUF-ból kijön?

Férfi vagyok!


Köszi a segítségeteket!

2011. máj. 9. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Shimano nem gyárt csak cicanadrágot. A Fox-ot nézd meg, de az meg sztem nem jön ki egy tízesből.
2011. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen nézegesd az ebike-ot, meg amit az előbbiek írtak. Amúgy nekem is tapadósak vannak, de nem azért biciklisgatya, mert tapadós, hanem mert szivacs van a p*csád alatt. Azok között van susogós is az melegben jobb és gondolom nem időfutamra készülsz, ahol számít az a "rengeteg" légellenállás:D
2011. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez szerintetek jó?

[link]


Gatyarohasztó melegben mondjuk többet ér mint egy hagyományos nadrág?

2011. máj. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!