Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 40-50 Ezer forintért lehet...

40-50 Ezer forintért lehet kapni normális, valamire való kerékpárt? (Lent)

Figyelt kérdés

Mondjuk 40 ezerért

Ami szép ,viszonylag jó minőségű teleszkópja van

Esetleg tárcsafék

És mondjuk még márkás is?Giant,Mongoose ilyesmi


Nekem volt egy Mongoose Tyax Elitem ezek mind megvoltak benne,csak az 100.000Ft volt

De ellopták a büdös c'gányok,3an késsel megtámadtak..Rendőrségi ügy lett belőle,jelenleg is folyik


Ennyi pénzem lenne most egy újra

Esetleg valakinek valami ötlet,mit ,hol???

Válaszotokat előre is megköszöntem


2011. máj. 20. 11:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Igen és Mountain bike legyen mindenképp és 17F voltam:)
2011. máj. 20. 11:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát részvétem! Szerencsére itt nálam nem tudok hasonló ügyről.

Újonnan sajnos nem nagyon.

2011. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyi pénzért az elvárt felszereléssel nincsen. Nem véletlenül volt a tied is 100k.

Miért nem tekertél el gyorsan, ha láttad a cigókat közeledni?

2011. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert támaszkodtam rajta és hátulról vettek körbe 3an késsel,esélyem nem volt túl sok,ráadásul nem vagyok az a kigyúrt típus,az életem meg többet ér mint egy bicó
2011. máj. 21. 01:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Amúgy ennyi pénzért újonnan egy sima merev vázas V-fékes biciklit kapsz. Van persze telós is, de ott a teleszkóp inkább dísz. A tárcsaféket felejtsd el ilyen áron. Persze használtan lehet tudnál venni. Márka tekintetében szerintem nézd meg a Magellánt, Hauser, Neuzer talán Schwinn Csepelt. Nagy biciklit ennyiért sajnos nem adnak, de az egyszerűbb sem rossz. Én 12 éve használom ugyan azt a sima Hauser mtb-ot :)
2011. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ekeke válasza:
Hegyi kerékpárt nem szabad támaszkodásra használni, hajtani meg nem érdemes. Vegyél egy országútit, és hajtsd azt. Több előnye lesz.
2011. máj. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi pénzért jó minőségű tárcsafékest nehéz találni... Pár éve én egy Caprine Green Way-t vettem 40-50k ért és az nagyon bevált, még most sincs semmi baja, pedig 3 évig nyúztam rendesen... De én még mindig azt mondom inkább megéri egy jó állapotban lévő használt trekking,országúti gép. Ennyi pénzért már lehet ilyeneket kapni.
2011. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!