Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Hauser Galaxy kerékpárról?

Figyelt kérdés

35.800,-ért venném.

Megéri-e ennyiért vagy van jobb ilyen árkategoriában.


2011. máj. 29. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyenem van, kb. ennyiért vettem. Itt tobzódhatsz a véleményekben:

[link]


Én meg vagyok vele elégedve és SZERETEM. :D

2011. máj. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
háát, rossznak nem rossz, de ha szánsz rá többet, akkor vehetnél jobbat is. hauser winner is egy opció, meg esetleg a target. amúgy jó kis bicó, anyunak ilyen van, a villája eléggé mozog.
2011. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút! Jó kis bicaj, ha csak arra kell h A-ból B-be elmész, és néha esetleg egyet tekersz tökéletes. 1000x többet érnek mint a szupermarketes selejtek. ( Nekem is ilyen van de én 10 éve vettem :) )
2011. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hello. Látom jó régen írtad a kérdést, de én most találtam meg. Nekem ilyenem van. Pontosan nem tudom megmondani, hogy mikori, de kb 2000 körüli. Hagyományos stílusú, nem teleszkópos, Falcon váltós, 18 sebességes, matt szürke. Árat nem tudom, mert egy vetélkedőn nyertünk egy rádiómagnót és a másik családdal elcseréltük, talán ha 8-10-12 000-et kellett még ráfizetni. Az eltelt évek alatt én normál célra használtam, városban, néha földúton, nem kínoztam. Mivel számlafutárként is dolgoztam és hiába kaptam "cégbiciklit" az sz*r volt, inkább a sajátommal jártam, így nem hazudok, ha azt mondom, hogy több mint 1000 Km van benne. Most eltörött benne a hátsó tengely(?) cserélve lett, a fogaskeréksorral együtt. (Shimano lett ferakva) Középen is kellett cserélni a tengelyt(?) mert az eltelt évek és km alatt elkopott. Kitámasztókart is cserélt rajta a szerelő, mert a gyári már sz*r volt. Váltóbowden, fékbowden szakadások fordultak elő, de ismétlem ez is a nagy igénybevétel miatt. Lánc lett még most cserélve. Szóval ha vigyázol rá, akkor nem rossz bicikli. A szerelő azt mondta, ez jó bicikli, érdemes megjavítani, ha esetleg meghibásodik valami, de Tecsó, Osán stb itt nem szabad biciklit venni. Azt is mondta a Hervis-ben már jó bicikliket lehet kapni és egy jó bicikli ára 50 és 100 000 Ft értékről indul.
2012. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!