Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lofty Rattler kerékpárról...

Hans Regenkurt kérdése:

Lofty Rattler kerékpárról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 01:00
 1/4 anonim válasza:
király
2011. júl. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Loach ***** válasza:
láttam már gyengébbet is ennyiért...hónap végéig még akciós a capriolo varanus, olyan 48e körül megkapod...talán vmivel jobb. A váltók kb ugyanazok,de a többi szerintem jobb a capriolon.
2011. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én most vettem egyet, és azt kell mondjam, egész használható. Alu váz, ami megegyezik a Rock machine vázzal, a tárcsafékek bekopás után elég jók, duplafalú felni elég erős, gyorsszáras minden rajta, jól néz ki, sokkal drágábbnak mint amennyit ér ( 47 ezer.) a nyereg rugós, igaz kicsit kemény, a fékváltókarok jók pontosak, a hátsó váltó jó, viszont az első cserés, mert a 21 sebességet nem lehet úgy kihasználni, hogy ne érne a lánc a váltólemezhez, az első teleszkóp csak dísz! Igaz kimozogja az utat, meg rugózik is, de kotyog lötyög, és a tárcsafékkel nem valami szuper, azt cserélni kell. Pedál elmegy, kitámasztó kell rá, hajtókar alu, a középcsapágy hagyományos...szóval érdekes összeállítás, nem rossz nem is a legjobb.Ami nálam szóba jöhetett ilyen árban: btween rockrider 55e-hauser winner 55e-és ez 47e. ezt választottam.
2012. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem 2 éve van meg, és eddig nagyon jól teljesített!

Szerintem ez egy gyönyörű bringa, bár ez szubjektív.

A nyereg kicsit kemény, azt rögtön le is cseréltem, a nyeregcsővel együtt, mert ugye az elég nehéz... (800 gramm együtt).

A teleszkóp útjának 40-50%-át kimozogja (50kg vagyok).

A váltók, ha jól be vannak állítva egészen jól váltanak (ennyi pénzért ne várjunk XT-t!!!).

A fékek harapnak, de mivel mechanikus tárcsafék, esőben visít.

A pedál nem a legjobb.... Az aluminium hajlik, a műanyag törik.

A váz elképesztően merev! Bár az aljára rá van írva, hogy freeride, szerintem nem tesz neki túl jót az ugra-bugra.

Összességben 50000Ft-ér egy nagyon jól összerakott bringát kapunk, szerintem ennyi pénzért nem találsz még egy hasonló felszereltségű kerékpárt!

2013. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!