Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 10 km bicajozással körülbelül...

10 km bicajozással körülbelül mennyi kalóriát égetek el?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

perszehogy nem számít, milyen gyorsan tekersz, meg mekkora az emelkedése a 10 kilóméternek, te balfácán...


amúgy nem sokat, futár koromban 100kilómétereket tettem meg naponta, budai hegyekkel, és híztam tőle...

2011. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező az előttem szóló azt akarta kérdezni hogy hány kiló vagy milyen tempóba tekersz milyen terepen mert ugye nem mind1 hogy 120kilos vagy és terepen tekersz felfele vagy 60 kilos vagy és úton gurulsz lefele
2011. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

[link]

itt megnézheted nem túl sokat

én ha bicajozok sztem letekerek 20-25km et nehéz is vagyok általában nehéz terepen tekerek az kb 2000kcal

2011. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha elkezded te is a bicajozást ne ugy hogy te 10 kilométert akarsz tekerni hanem inkább ugy hogy egy órát

először egy óra alatt letekersz majd 10-15 km et

ha belejössz akkor 25-30 is

2011. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 óra alatt 10km-t megtenni az azért nagyon light-os, öregasszonyos csiga tempó ám.

Nem mondanám, hogy én olyan hű de jó kondiban lennék, 110 kiló vagyok, ami nem csak izom, van rajtam bőven fölösleg, de a 12km-es távot átlagban fél óra alatt szoktam megtenni, úgy, hogy városon keresztül megyek át, tehát néha a lámpáknál muszáj meg is állnom. És így se lóg ki a nyelvem tőle.

2011. jún. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(első vagyok)én is így vagyok ezzel de ha vki most kezdi el annak még nehezebb
2011. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez a házipatikás kalkulátor egy fos. Bele kell számolni (amit már írtatok) a sebességet, időt, a terepviszonyokat, az ember súlyát, magasságát stb. Amúgy megy tökmind1 ha napi 100 kilómétert tekersz, ha nem elég intenzíven és mellette zabálsz helytelenül mint egy malac.
2011. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam ezen a terepviszony dolgon. Ha valahova elmész, akkor általában ugyan oda haza is mész, nem? Ekkor az össz szintkülönbség eredője 0. Azaz mondjuk amennyivel több energiát kell belefektetned odafelé a hegyen fölfelé, utána szinte ugyan annyit meg is spórolsz azzal, hogy visszafelé csak fékezned kell.
2011. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!