Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudnék venni 2db Continent...

Hol tudnék venni 2db Continental City Contact 1,75 x 26-os külső gumit, újonnan, emberi áron?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy pár hete árult ilyet valaki az egyik licitálós oldalon elég jó fix áron.

Már ki is néztem, de azért még körül akartam nézni, hogy a helyi boltokban nincs-e ilyen hasonló áron, mert akkor a nem kevés postaköltséget megspórolhattam volna.

A legtöbb boltban nem árulják. Egyetlen egy helyen rendelésre tudtak volna hozni, de valami horribilis összeget mondtak rá.

Aztán elhatároztam, hogy leütöm a neten azt a fix árast. Csakhogy lépnék be, de valaki 2-3 perccel megelőzött és az orrom elől vitte el. :( Az eladótól érdeklődtem, de azt írtam, hogy nincs több ilyen neki és nem is lesz.

Most keresgéltem a neten, egy-két webshopban még akad ebből, de többszörös áron, mint amennyiért először láttam és jóval drágábban, mint egy átlagos gumi.

Nem ismer esetleg valaki olyan beszerzési forrást, ahonnan emberi áron hozzá lehetne jutni ehhez a gumihoz?


2011. jún. 15. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt nézelődj:

[link]

2011. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nézelődj a CST gumik táján, ha olcsón jót akarsz és nem feltétlen Contit. Vannak nagyon hasonló típusok feleannyiért. Én már évek óta CST-ket használok mindegyik bringámon és túratársaknak is ajánlottam, ők azokat koptatják.
2011. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
09:33! Már nézem itt is pár hete, de ilyen ott sincs. Meg ahogy látom itt inkább használt cuccokat árulnak.
2011. jún. 16. 11:46
 4/8 A kérdező kommentje:

10:42! Néztem már CST-t is. Volt konkrétan a kezemben is ebből hasonló semislick gumi, de nem nagyon volt szimpatikus első látásra. Olyan keménynek és ridegnek tűnik az anyaga. Milyen a tapadása? Esetleg ha leesik egy zápor?

A Conti nekem minőségibbnek, puhább tapintásúnak tűnik. Igaz, lehet hogy pont emiatt jobban is kopna.

Egyébként amit elhalásztak előlem, az 2900Ft/db áron lett volna. Ennyit nekem nagyon megért volna, mert a CST-k is olyan 2000 körül vannak.

2011. jún. 16. 11:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és azért köszönöm a válaszokat, mindkettő hasznos volt.
2011. jún. 16. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem CST C1313 van, 1.9-es, a tapadása szerintem elég jó, zuhogó esőben tekertünk idén a móri karikán (50km-es túra/verseny) és csomóan estek a kanyarokban, én nem, pedig nem különösebben vigyáztam. Az anyaga valóban picit keményebb, mint akár a Conti, akár a Schwalbe, de 3.5 barra fújva nincs a kettő közt érezhető különbség. Viszont nem kopik annyira a CST, mint a puhább gumik. A C1313 eddig nagyon bejön, fél éve van fenn kb. kanyarban tart, de a középső sima futófelület miatt betonon nagyon könnyen megy. Viszont ebből asszem nincs 1.75-ös. Amúgy tényleg nincs túldizájnolva egyik CST gumi sem, de attól függetlenül nagyon jók. Nekem most Maxxisok és Schwalbek pihennek a pince mélyén és CST-k vannak fenn a bicó(i)mon, ami nem véletlen. Én is féltem, mikor először vettem, de ezután csak azt. :) Majd ha elkopik.
2011. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

1,9-es gumi is jó a felnimre, csak a bumszli terepgumihoz képest szerettem volna minél keskenyebbet.

2011. jún. 16. 19:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Most néztem, pl a C1316-os az reflexiós meg defektvédős is, mint a Conti és az ára még elfogadható 3k körüli.
2011. jún. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!