Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehetne a megoldas? (Folyta...

Mi lehetne a megoldas? (Folytatas lent)

Figyelt kérdés

A parommal par honapja vettunk biciklit(Londonba lakunk).

Eleinte minden jol ment, bicajoztunk mindenfele egyutt. De kb 1 honapja elmentunk bicajozni 1 barat parral es ott a srac olyan oruletes tempoba biciklizik,h nem lehet tempot tartani vele. A parom probalta felvenni vele a tempot es mi ketten lanyok maradtunk hatul, pedig mi sem megyunk lassan. Ekkor meg nem is volt baj, de azota a parom barmerre megyunk(csak mi ketten), o ugyanilyen orult tempot diktal es kezd idegesiteni.Eloszor hajtottam utana mint az orult, de belefaradtam. Mondtam neki,h jo lenne,ha lassitana, de o csak azt mondja, en vagyok tul lassu es nem tud olyan lassan jonni mogottem. :( Mar nincs kedvem vele biciklizni. Mas is volt igy? En L/30, parom F/29. Ja es mar 2.5 eve lakunk egyutt.


2011. jún. 25. 00:43
 1/7 anonim válasza:
ezt a kérdést most ugye nem mondod komolyan?:D
2011. jún. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hat egyszeru a dolog, ossze kotod a ket biciklit majd teged is huzza
2011. jún. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozd fel magad az ő szintjére. Járj el, többször biciklizni menj rá az intervallumokra, nem hinném, hogy a csávó olyan nagy ász lenne.
2011. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így vagyok. Csak nekem anyám jön ilyen lassan.

14/F

2011. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg tudom érteni ha valaki szeret gyorsan menni, elvégre én így vagyok ezzel.
2011. jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Loach ***** válasza:
100%
Üljetek le beszélgetni. NE letámadd vagy ilyesmi, csak mond el neki kedvesen, hogy neked az gyors, és sokkal gyorsabban nem is akarsz menni. Ha gondolja, néha menjen el nyugodtan egyedül, vagy a másik úrral, és hajtsa ki magát, de ha együtt bicikliztek, akkor haladjon veled, illetve tényleg, próbálj edzeni kicsit, és valamennyit gyorsulni, és ezt mond el neki is, hogy lássa, hogy igen is teszel az ügy érdekében a magad részéről is.
2011. jún. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. A hetvegen parom nem birta az en tempomat, dirrekt "szaguldoztam" teljesen kidoglesztettem. Ez utan mar nem szaguldozik. :) En pedig sosem voltam lassu!
2011. jún. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!