Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kemping bicikliből fixit?

Kemping bicikliből fixit?

Figyelt kérdés
Átlehetne alakítani fix hajtásúra? elég lenne hozzá egy másik hátsó agy? 26 küllős talán, ilyen agy van? De lenne egy ötletem de az az agy 36 küllős abba átlehetne fűzni a 26 osat? várok másféle ötletet is ha valakinek van jobb!
2011. jún. 25. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Állítólag a kontrás agyat le lehet hegeszteni fixre (nem túl elegáns megoldás és én nem próbáltam csak hallottam, de kivitelezhetőnek tűnik).


Azt nem ajánlom, hogy más lyukszámú agyat használj, mint a felnid. Elvileg lehetséges, de nem hiszem, hogy találsz szervizt, aki megfűzné neked.


Próbálj meg megfelelő lyukszámú agyat (vagy agyat és felnit keresni, esetleg megfűzve is) menetes agyból vagy tárcsafékes elsőből. A sima menetes agyra lehet fix fogaskereket rakni (kell hozzá egy kontraanya), ilyet találsz. A tárcsafékesnél pedig a tárcsára lehet rácsavarozni a fék helyett, ez is egy szokásos megoldás.

2011. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!