Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikliből szobabicikli?

Bicikliből szobabicikli?

Figyelt kérdés
Lassan itt a hideg, a sok csapadék, így csak ritkábban fogok tudni biciklizni. Viszont, mivel van sajátom, nem szeretnék áldozni egy szobabiciklire, ami ráadásul a helyet is foglalja. Arra gondoltam, hogy kellene egy tartóféle, ami a földtől eltartja a biciklim hátsó kerekét, aminek köszönhetően egy szobabiciklit kapnék. Valami gúla forma, ami stabilan állna. Létezik ilyen szerkezet? Próbáltam rákeresni neten, de nemigen találtam ilyesmit...
2011. okt. 13. 11:56
 1/7 tetro ***** válasza:
lehet kapni konkrétan ilyen szettet. hátsókereket fel, rögzít, és van ellenállás is.
2011. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magyrul úgy hívják, hogy görgő (amúgy home trainer). Ennek nézz utána. De itt egy minta:

[link]

2011. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jézusom... ez drágább mint egy szobabicikli.

Azért köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 13. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

hmmm.én ugy csináltam,hogy felpakoltam 2 pót kereket,azt rá tettem valamire,és stabilizáltam,hogy ne mozogjon,igy a hátsó fentvan és jó...


ja,meg az elsövel is csinálj valamit,hogy legyen stabilabb az egész!

2011. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem én is összeeszkábálok valamit itthon... ennyi pénzt legalábbis biztos nem költök egy görgőpadra.
2011. okt. 14. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:

A Tacx egy nagy márka, találsz olcsóbban is. Viszont tényleg nagyon stabil a cucc.

Kevesen bírják fejben a monoton szobabiciklizést. Nem az ára a gond, hanem talán csak 1x fogod használni.


[link]

2011. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.


Nem, nekem nincs gondom a szobabiciklizéssel, régebben rendszeresen használtam, csak nem itthon. Viszont ezt én továbbra is sokallom... annyi az előnye egy normál szobabiciklivel szemben, hogy nem foglalja el a fél szobát ha nem használom...

2011. okt. 29. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!