Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpár az amelyik...

Milyen kerékpár az amelyik terepre és aszfaltra is jó?

Figyelt kérdés

Milyen a gumija?

Valami olcsó falyta van? (de lehetőleg erős legyen amivel max 30 cm-t ugrani is lehet) Tudom hülyeséget kérek de ilyet szeretnék (lehet német vagy osztrák márka mert behozatali biciklit veszek!)


2011. jún. 25. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

a fajta pontos "j"-vel írandó...


vegyél valami mountain bike-ot


schinn csepel magnum pl.

2011. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírásért! kössz a választ! jöhet még!
2011. jún. 25. 23:00
 3/6 Loach ***** válasza:
Ha többet tekersz aszfalton, akkor keress olyan külsőt, ami max 1,75 széles. Én a Schwalbe külsőket merem ajánlani, elég jó gumikat gyártanak, és az ára sem vészes. Biciklinek én montit ajánlanék, hiszen arrra is lehet akár semi-slicket rakni, de a gép maga masszív, és ugrani is könnyebb vele. Olcsó fajta...mi számíat olcsónak? Relatív olcsó a Gepida Asgard 2010es vagy 2009es kiadása újonnan, masszív is, ugrálni is lehet vele. 400euro-ért most kapsz az intersportban egy elfogadható Genesis Elemnt X-15öt, 600ról van leárazva, és egész elfogadható a felszerelése.
2011. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha 100 eurót össze szedek akkor örülök! bár behozott bicikli ugyhogy 80ért is találok és német bicikli ugyhogy nem kínai szar! majd valahogy az eladótól meg kérdem mennyire erős bicikli úgyhogya gumi tanácsot kössz azért! :)
2011. jún. 26. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

100 euró?


annyi elég is lenne az első fékemre...

2011. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D hahaha! nálatok elég drágák a biciklik! Meg persze nagyobbak a fizetések!
2011. jún. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!