Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Balaton körút, merjük kipróbálni?

Balaton körút, merjük kipróbálni?

Figyelt kérdés

A családdal (két szülő, én 16/F és húgom 14/L) szeretnénk egy lekicsinyített körutat tenni, vagyis Siófoktól nyugat felé, és Tihanynál visszahajókázunk Siófokra. erre 2 éjszaka, 3 nap szerintünk elegendő. Szerintetek is?

Nem vagyunk edzett bicajosok, de napi 50-60 km-rel, és 4-5 óra tekeréssel összesen (délelőtt 2, délután 3) szerintetek megpróbálhatjuk?


2011. jún. 27. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:

50-60 km még az edzetlen bicajosoknak sem kihívás sík terepen. Én csak néha tekerek, de 1 hónapja kedvet kaptunk a barátommal, és 1 nap alatt lenyomtunk vagy 110 km-t, olyan meredek dombok közt Zalában, amilyet még én sem láttam. :D Nem azt mondom hogy könnyű volt, de simán ki lehet bírni.

17/F

2011. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, kényelmesen meg tudjátok csinálni. 10 km-es átlagot anyukám a Mecsekben produkált, sík terepen nála is minimum 15, megállásokkal együtt, de inkább 20.
2011. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi amikor legelőször családdal körbetekertük a Balatont (teljesen körbe, sőt tihanynál és a káli-medencénél kitérőt is tettünk), akkor a húgom 8, én 10 éves voltam és 3 nap, 4 éjszaka volt, szóval simán menni fog!
2011. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, eggyel több program a nyárra :)
2011. jún. 27. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze. Még kevés is lesz nektek a napi táv, nézzetek ki látnivalókat, mert unatkozni fogtok :)
2011. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

magától értetődő, csak azért kérdeztem, mert a szüleim izgulnak, hogy 10 km után már fájni fog hátul a folyamatos üléstől, meg hogy nagyon fárasztó, meg minden.

Csak gondoltam megkérdezem, hogy mások hogyan viszonyulnak ehhez :)

azért kösz a válaszokat

2011. jún. 27. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:
17/F vagyok, mi tavaly Kanizsáról indulva tekertünk a Fertő-tóig és vissza, 5 nap alatt. 540 km összesen. A legjobban a 2. nap elején fájt reggel, 110 km-es 1. nap után, 30 kg-os csomagokat cipelve. A napi 60-at meg se érzed, ha rendes fából faragtak. ;D
2011. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50-60km semmi egy nap. Mi terepen (murva, földút, út nélküli terep) mentünk 75km-t Bakonyban 4,5 óra alatt, pedig volt, ahol olyan meredek volt, hogy tolnunk kellett. Ebben benne vannak a pihenők is. 50-60km aszfalton hamar elfogy.
2011. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké kösz
2011. jún. 29. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!