Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapesten a Gellért rakpart...

Budapesten a Gellért rakpart vagy az Andrássy és a Károly körút találkozásának környékén hol tudnám egész napra lezárni a bringám?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát vagy valami nagyon forgalmas helyre U-lakattal, amit a sok járókelő előtt nem bírnak levágni flex-el. Tehát villamosmegálló stabil korlátjához pl. (ahol azért nem akad bele minden gyalogos. Viszont úgy is lelopkodhatnak a bringáról ezt azt,még nyerget is...


Vagy a Kazinczy utácában van valami szimpla kávézó vagy mi, ott kamerával megfigyelt tároló van állítólag. Nem ismerem, csak ajánlották már nekem is.


Vagy nem tudom, keresel egy ismerőst, aki megőrzi.

2011. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen... remélem találok vmit.
2011. szept. 26. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom, hogy egész napra bárhol lezárj egy bringát, főleg ha nem látsz rá. Vidd be lakásba, irodába, ha tudod, mert előbb utóbb ellopják.

Haveromét épp a napokban lopták el, 15 percre zárta le egy lépcsőházban.

2011. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha erős lánccal vagy ulakattal zárod le utcán forgalmas helyen, az nagyobb biztonságban van, mintha egy csöndes lépcsőházban hagynád akármilyen zárral...

Ott elbújnak a tolvajok és csak ha tiszta a levegő, akkor dolgoznak, utcán már nehezebb a dolguk.


Legjobb, ha térfigyelő kamera is látja a bringádat, de ez sem tuti, csak egy plusz jó.

2011. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Max így:

[link]

2011. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy teljes nap, az nagyon kockázatos akárhol. Én nem hagynám ott sehol, esetleg ismerős lakásában. Ismerősöm Andrássy 1-ben lakik, de ott múltkor munkások jártak ki-be, úgyhogy ott benn sem hagynám szívesen. Talán az egyik Andrássy úti kiülős előtt zárnám le, ha nagyon muszáj lenne.
2011. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
esetleg valami rokonhoz, vagy ismerőshöz nem birod berakni? ha nem, akkor valami boltnál, bárhol keresnél egy bicikli tárolót, de a jobb ilyen korlát lenne és ahhoz akár több lakattal is..:D
2012. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!